Spektakl Jana Nowickiego. Mamy do zgarnięcia bilety!

  • Eliza Świtling
  • 2013-10-11 13:31:38
Spektakl Jana Nowickiego. Mamy do zgarnięcia bilety!
  • Foto: SAPiK

„Co może jeden człowiek” jest rodzajem poetycko-muzycznego spektaklu teatralnego opracowanego i wyreżyserowanego przez legendarnego aktora Jana Nowickiego z oryginalną muzyką Cezarego Chmiela, Marka Stryszowskiego, Jacka Kaczmarskiego oraz poezją Jana Pawła II, ks. Jana Twardowskiego, Bolesława Leśmiana, Czesława Miłosza i Jana Nowickiego.

Po „Drodze Krzyżowej ”, „Z Obłoków na ziemię ” zespół De Profundis przygotował nową poetycko-muzyczną propozycję. Inspiracją było wydarzenie roku 2011 – beatyfikacja Jana Pawła II.

Jak wcześniej, tak i tym razem w spektaklu następuje połączenie muzyki, śpiewu i słowa. Wszystko w obecności ks. Jana Twardowskiego, który przybywa z zaświatów po to, aby pochylić się raz jeszcze nad tekstami Papieża–Polaka, posłuchać „Murów” – hymnu zwycięskiej Solidarności, nieśmiertelnej „Barki”, wierszy Miłosza i Leśmiana. 

W związku z występem Jana Nowickiego ogłaszamy konkurs dla naszych czytelników. Do wygrania jeden, podwójny bilet na spektakl "Co może jeden człowiek".

Aby wygrać bilet należy:

1. Polubić nasz profil na Facebooku www.facebook.com/gawexmedia

2. Na adres studio@gawex.pl przysłać odpowiedź na pytanie: Jaki jest tytuł książki, którą promował Jan Nowicki?

3. Podając odpowiedź na pytanie w tytule wiadomości należy wpisać: Co może jeden człowiek, a w mailu napisać swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu.

4. Odpowiedzi można wysyłać do dnia 16.10.2013 r.

5. Zwycięzca zostanie przez nas powiadomiony telefonicznie o miejscu odebrania nagrody.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: