Klub na obcasach rozpoczyna kolejny sezon

  • Eliza Świtling
  • 2013-10-07 09:17:23
Klub na obcasach rozpoczyna kolejny sezon
  • Foto: SAPiK

Po przerwie swoją działalność rozpoczyna klub dla pań "Klub Na Obcasach". Spotkanie odbędzie się 15 października o godz.18.00, w Centrum konferencyjnym Zamek przy ul.Mickiewicza.

Rozmawiać będziemy o masażu relaksacyjnym dla dorosłych. Dlaczego? Dla kogo? Po co? należy korzystać z tego rodzaju masażu? O tym wszystkim opowie nam instruktor masażu pani Beata Jakubiec, która na co dzień prowadzi gabinet Kraina Masażu "GARSHAN" w obiekcie szczecineckiego basenu.

Nie zabraknie również prezentacji masażu głowy, twarzy, pleców, oczywiście będzie to masaż relaksacyjny, a także nauka prostych technik masażu, takich, które można wykonać samemu. Mowa też będzie o środkach pielęgnacyjnych, które nie uczulają, a świetnie mogą być wykorzystane przy tego typu masażach. Rozmawiać będziemy o znaczeniu aromaterapii i talasoterapii dla naszego zdrowia. Wśród klubowiczek rozlosowane będą zaproszenia (granty) na masaż relaksacyjny.

Z Paniami spotka się również miejski konserwator zabytków pan Paweł Połom, który opowie o historii i odbudowie Zamku. Samorządowa Agencja Promocji i Kultury oraz Klub Na Obcasach zapraszają .Wstęp wolny.

INFO: SAPiK

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: