Jazzowe klimaty na Zamku

  • Eliza Świtling
  • 2013-09-28 18:43:49
Jazzowe klimaty na Zamku
  • Foto: Eliza Świtling

Wczoraj odbyła sie wystawa, która zainaugurowała otwarcie Galerii Sztuki Zamek, a dzisiaj na Zamku miało miejsce kolejne wydarzenie odbywające sie po raz pierwszy, ale zapewne nie ostatni, koncert duetu jazzowego "Starsi Panowie Dwaj".

Dzisiejszy koncert odegrany na pianinie i kontrabasie przez panów Andrzeja Walczaka i Jarosława Dowlaszewicza to ciekawe muzyczne przeżycie, uspokające nerwy po całym tygodniu. Niezapomniane kawałki jazzowe takich sław tego nurtu jak Miles Davies, czy Louis Armstrong uczyniły sobotni wieczór spokojnym i radosnym.


Piano Bar w Centrum Konferencyjnym Zamek to miejsce, które ma szansę stać się jednym z najchętniej odwiedzanych podczas zbliżających się jesiennych słotnych dni. Przytulne wnętrze, mila atmosfera i muzyka którą można sie w spokoju porozkoszowac popijająca napoje rozgrzewające, to tylko niektóre z zalet Piano Baru.


Jeśli muzyka wykonywana na żywo zagości w tych wnętrzach na stałe będzie to również miejsce dla miłośników tego rodzaju spędzania wolnego czasu.

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: