KONCERT GRUPY „CISZA JAK TA”

  • Eliza Świtling
  • 2013-09-26 09:19:24
KONCERT GRUPY „CISZA JAK TA”

Cisza Jak Ta to nowoczesne i bogate aranżacyjnie podejście do nurtu piosenki folk-poetyckiej, którego kurs od lat wyznaczają takie zespoły jak Stare Dobre Małżeństwo, Czerwony Tulipan czy Wolna Grupa Bukowina.

Zespół z szacunkiem podąża tym kursem, swoim aranżacjom nadając jednak zupełnie nowe, malowane brzmieniem fletu, skrzypiec i saksofonu oblicze. Trzy gitary i delikatna perkusja są dopełnieniem muzycznego całokształtu. To Kraina Łagodności w najlepszym wydaniu. Prawie 70 utworów w repertuarze, 6 płyt i ponad 400 koncertów zagranych przez 10 lat działalności artystycznej świadczą o potencjale grupy, i skłaniają do poznania ich muzycznych światów.
Koncerty Ciszy Jak Ta prowadzą słuchaczy przez górskie połoniny, morskie brzegi, czy brukowane ulice miast opowiadając słowem i dźwiękiem o miłości - "spiritus movens" życiowej wędrówki, we wszystkich jej barwach i odcieniach. W warstwie tekstowej, poza pieśniami autorskimi - Agnieszka Osiecka, Bolesław Leśmian, Jonasz Kofta, Edward Stachura czy przepiękne wiersze współczesnej poetki - Wiesławy Kwinto Koczan.
A wszystko prezentowane ze smakiem, pasją i energią, która udziela się publiczności
i szczelnie wypełnia sale koncertowe. Zapraszamy do świata Ciszy!

Koncert odbędzie się w Sali Widowiskowej Czaplineckiego Ośrodka Kultury, ul. Pławieńska 1a, 4 października 2013 r. o godz. 20:00.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w CzOK w godz. od 8:00 do 16:00, dostępne będą również
w dniu koncertu.

INFO: B.Wyciślak

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: