Sezon siatkarski w Złocieńcu otwarty

  • Eliza Świtling
  • 2013-09-23 11:10:05
Sezon siatkarski w Złocieńcu otwarty
  • Foto: OSIR Złocieniec

W sobotę 21.09.2013 r w złocienieckiej hali sportowej przy ul.Czaplineckiej odbył się otwierający sezon siatkarski 2013/2014. Turniej piłki siatkowej dziewcząt "Zajączek CUP 2013". W turnieju uczestniczyły zespoły dziewcząt z Drawska Pomorskiego, Czaplinka i Złocieńca .

Czwarty awizowany zespół z Połczyna Zdrój z powodu kłopotów zdrowotnych zawodniczek anulował swój udział w zawodach. W rywalizacji do trzech wygranych setów, najlepsze okazały się młode siatkarki z Drawska Pomorskiego.

Podopieczne Radosława Szymczaka wygrały wszystkie swoje spotkania, pokonując w meczu o pierwsze miejsce gospodynie 3:1. Najbardziej zaciętym i emocjonującym pojedynkiem było spotkanie pomiędzy Zajączkiem OSiR Złocieniec a Salosem Czaplinek.Wynik 3:0 na korzyść miejscowej drużyny nie odzwierciedla poziomu emocji panującego w każdym secie tego pojedynku.

Zespoły adekwatnie za zajęte miejsca otrzymały puchary a najlepsze zawodniczki z poszczególnych ekip:Karolina Wojdyła -Zajączek OSiR ,Małgorzata Prymaczek-Salos Czaplinek,Patrycja Lalewicz-Olimpijczyk Drawsko Pomorskie zostały wyróżnione nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez pana Piotra Snochowskiego. Nagrodę dla  najwszechstronniejszej zawodniczki otrzymała Karolina Wiszniewska-Zajączek OSiR.

Wyniki:

Salos Czaplinek - Zajączek OSiR Złocieniec 0:3
Salos Czaplinek - Olimpijczyk Drawsko Pomorskie 0:3
Olimpijczyk Drawsko Pomorskie - Zajączek OSiR Złocieniec 3:1

1.m Olimpijczyk Drawsko Pomorskie
2.m Zajączek OSiR Złocieniec
3.m Salos Czaplinek

INFO: OSIR Złocieniec
 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: