Energa Cup już za nami

  • Irek Markanicz
  • 2013-09-22 19:22:06
Energa Cup już za nami
  • Foto: Irek Markanicz

Zakończył się trzydniowy turniej zespołów siatkarskich kobiecej ekstraklasy. Po raz kolejny Bobolice okazały się wyjątkowo gościnne.

Po podsumowanie wszystkich spotkań, okazało się że najlepszy bilans osiągnął zespół z Legionowa. Siódemka SK Bank Legionovia, pod wodzą trenera, Macieja Kosmola stanęła na najwyższym stopniu podium. Najlepszą zawodniczką została Aleksandra Wójcik. Mocnym akcentem był też niedzielny doping, kibice z Mazowsza pokazali jak powinno wyglądać wsparcie z trybun. Już po zakończonych grach, wszyscy trenerzy podkreślali profesjonalne przygotowanie turnieju. Na wyróżnienie zasługuje przygotowanie hali sportowej i wspaniała postawę bobolickiej młodzieży.

Na drugim miejscu podium znalazła się ekipa z Bydgoszczy a na trzecim, drużyna z Łodzi. W tym wypadku nie chodziło o miejsca. Drużyny przygotowują się własnie do nowych rozgrywek ligowych. Ekstraklasa startuje za dwa tygodnie, składy mogły sprawdzić jak funkcjonują poszczególne ustawienia. Przypomnijmy że turniej upamiętniał patronkę bobolickiego gimnazjum. Od dwóch lat szkoła i zlokalizowana przy niej hala, nosi imię Agaty Mróz Olszewskiej.  

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: