Wyróżnienie dla Starostwa Powiatowego

  • Eliza Świtling
  • 2013-09-06 08:37:28
Wyróżnienie dla Starostwa Powiatowego
  • Foto: Starostwo Powiatowe Szczecinek

Działania Starosty Szczecineckiego i Zarządu po raz kolejny zostały zauważone i docenione. Tym razem jurorzy rankingu pisma samorządu terytorialnego „Wspólnota” nagrodzili powiatowe inwestycje w infrastrukturę techniczną.

Ranking przedstawia Inwestycje w Infrastrukturę Techniczną w 2012 roku. Liderzy zostali wyłonieni w odpowiednich kategoriach: województwa, miasta wojewódzkie, powiaty, miasta powiatowe, miasta grodzkie, mniejsze miasta i gminy wiejskie. Powiat SZCZECINECKI, w kategorii powiaty, uplasowało się na 7 pozycji na 316 powiatów ziemskich.

Wyniki rankingu zostaną ogłoszone na uroczystej gali podczas XI Samorządowego Forum Kapitału i Finansów, która odbędzie się 9 października w Warszawie. 

Rankingi Wspólnoty to opracowywane przez prof. Pawła Swianiewicza z Uniwersytetu Warszawskiego zestawienia wszystkich samorządów analizowane na podstawie obiektywnych danych z GUS pod kątek kilku aspektów. Każdy z nich to odrębny ranking. Ponieważ są opracowywane na bazie zestandaryzowanych, obiektywnych wskaźników często są wykorzystywane przez same samorządy do przygotowywani opracowań porównawczych wykorzystywanych np. na sesjach rad.

INFO: Starostwo Powiatowe Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: