Zakończenie lata

  • Eliza Świtling
  • 2013-09-01 10:44:09
Zakończenie lata
  • Foto: Eliza Świtling

Wczoraj wieczorem, jak co roku, w naszym mieście odbył się koncert na zakończenie lata.

Kończą się wakacje, od jutra zaczyna się szkoła a letnie dni odejdą w zapomnienie, aby na dłużej zachować je w pamięci warto było iść wczoraj na plac koncertowy w Szczecinku.

Ostatnia wakacyjna impreza Letnia Scena Radia Eska, zachęciła wielu mieszkańców naszego miasta do stawienia się tłumnie na koncercie, którego gwiazdami byli, zespół Loka, Ewelina Lisowska i Agnieszka Chylińska.

Loka zespół, jak sami siebie nazywają pieśni i tańca, rozgrzał publiczność,  a zaraz potem rozpaliła ją do czerwoności Ewelina Lisowska, mała osóbka z niesamowitym głosem weszła w niesamowitą interakcję z publicznością i zapewniła mieszkańcom świetną zabawę.

Ostatnia wystąpiła Agnieszka Chylińska, artystka która istnieje na polskiej scenie muzycznej od wielu lat nie straciła nic ze swojego pazura i pokazała że nadal potrafi "ostro zaryczeć".

Koncert zgromadził pod sceną wielu mieszkańców, którzy świetnie się bawili i o to chodziło w końcu była to ostatnia impreza tych wakacji.

Komentarze (2)

Hmm 2013-09-01 11:24

Koncert- kicha. Loka minimalny repertuar, ogromna przerwa, jak Lisowska zaczęła piszczeć, to byłam już między blokami wracając do domu... Ochrona i ich własny regulamin, co do wpuszczania z różnymi rzeczami również pozostawia wiele do życzenia...

STFU 2013-09-02 20:02

hahah, koncert byl super, co mozna bylo zauwazyc po tlumie, ktory sie fajnie bawil, "ochrona i ich wlasny regulamin" niezle ktos wymysla :) ciekawe co w nim takiego zlego. akurat jest regulamin tak zaprojektowany, zeby bylo bezpiecznie, komus widze nie podobaja sie koncerty gdzie nie ma zadymy i jest bardzo bezpiecznie gdzie mozna z dziecmi przyjsc :)) i moge ja to napisac, w ogole nie powiazany z nikim w tym miescie, zwykly mieszkaniec :d

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: