Mistrzostwa Europy w Narciarstwie Wodnym za wyciągiem

  • Eliza Świtling
  • 2013-08-30 12:36:20
Mistrzostwa Europy w Narciarstwie Wodnym za wyciągiem
  • Foto: Robert Żurawski - Zabłocki

Mistrzostwa Europy w Narciarstwie Wodnym za wyciągiem w kategorii Open według harmonogramu zaczęły się już wczoraj, jednak to właśnie dzisiaj nastąpiło uroczyste otwarcie.

O godzinie 11:00 zaraz po eliminacjach w jeździe figurowej nastąpiło uroczyste otwarcie Mistrzostw Europy w Narciarstwie Wodnym za wyciągiem. Najpierw reprezentacje wszystkich biorących udział w Mistrzostwach krajów przedefiladowały przed publicznością i zaproszonymi gośćmi.

Następnie zaproszeni goście zabierali głos witając wszystkich uczestników zawodów i życząc im powodzenia, a na sam koniec burmistrz miasta Szczecinek Jerzy Hardie - Dauglas otworzył Mistrzostwa Europy.

Szczecinek jako jedno z nielicznych miast Polski został wyróżniony spośród wielu miast europejskich. Dzięki tym mistrzostwom nasze miasto zostanie jeszcze bardziej rozpropagowane w świecie sportowym i turystycznym.

Przypominamy  że nasza kamera na żywo relacjonuje zmagania uczestników Mistrzostw Europy w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem. Zapraszamy do odwiedzania specjalnie przygotowanej zakładki na naszej stronie, gdzie znajda Państwo aktualne informacje o tym wydarzeniu.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: