Cukiernia Sowa czynna od jutra

  • Eliza Świtling
  • 2013-08-29 12:47:47
Cukiernia Sowa czynna od jutra
  • Foto: TV Gawex

Jak już Państwa informowaliśmy w Szczecinku na Placu Wolności otwarta zostanie Cukiernia Sowa. Po przeprowadzeniu wszystkich prac remontowych, które trwały ponad miesiąc już jutro będą mogli Państwo spróbować słodkości i napić się kawy w nowej cukierni.

W poprzednich artykułach o Cukierni Sowa pisaliśmy, że plany aby cukiernia powstała w Szczecinku robione były już dość dawno temu, jednak poszukiwania odpowiedniej lokalizacji przedłużyły czas jej powstania.

Miejsce na cukiernię znalazło się w tym roku, w bardzo dogodnej lokalizacji, Plac Wolności to w końcu centrum naszego miasta.

Od lipca w budynku trwały prace przysposabiające lokal pod cukiernię, a już jutro od godziny 9:00 Cukiernia Sowa stanie otworem przed mieszkańcami Szczecinka.

W najbliższą sobotę w Cukierni odbędzie się uroczyste otwarcie. Oprócz degustacji i oglądania lokalu odbędą się tam również warsztaty przygotowane z myślą o najmłodszych, cukiernicza zabawa z Mistrzynią Polski i Europy w lepieniu figurek marcepanowych.

 

Komentarze (18)

Aniuś 2013-08-29 13:14

No no...cukiernia obok cukierni....słyszalam dobre opinie o tej że SOWIE :)

Melody 2013-08-29 14:13

W końcu! Sowa jest jedną z najlepszych cukierni w Polsce <3

waldek 2013-08-29 16:10

Dobre opinie? hehe, niebawem zmienisz zdanie.

Wojtek 2013-08-29 17:54

dobre? hehe już niebawem zmienisz zdanie ........

didi 2013-08-29 18:13

to się Kaliszczak cieszy pewnie

Pati 2013-08-29 20:53

Czy to ta sama cukiernia, co w Bydgoszczy????

Dorka 2013-08-30 08:28

Sowa ma pyszne lody i ciastka. Jest przepyszna.

wojtek 2013-08-30 10:34

skąd dorka to możesz wiedzieć? skoro komentarz jest wystawiony o 8.28 a sowe otwierają o 9.00? chyba ze tam pracujesz albo właścicielem jesteś?! nie ma to jak darmowa reklama

Anonim 2013-08-30 10:38

Sowa to lipa. nasze szczecineckie cukiernie są dużo lepsze.

Grzegorz 2013-08-30 10:56

Ciekawe czy świeże, bo jak to ta z Bydgoszczy, to pewnie zanim dowiezie, to trochę na wartości straci :)

Judyta 2013-08-30 13:37

Byłam,widziałam ,kosztowałam :( Bez sensacji.Cukiernia bardzo ładna,zamówiłam deser lodowy,ciasto i kawę,niby takie przepyszne jak zachwalała ekspedientka( chyba sama nie wiedziała co podaje) deser ok,za to kawę dostałam prawie że zimną z wielką gąbczastą pianą a miało być cappuccino) Na dzień dzisiejszy nie polecam...rozczarowałam się :(

xyz 2013-08-30 17:00

Sowa ma super wypieki , wystrój gustowny , kawa pyszna. Cieszę się ,że jest w Szczecinku. Kaliszczak niestety nie ta liga.

ala 2013-09-02 14:11

Ja teź się rozczarowalam , brudna lyzeczka podana do kawy, tort bezowy na taleźyku wyglądał jak by był zmielony , nie polecam

ilona 2013-09-04 21:22

@wojtek, Sowa to cukiernie, które są w całej Polsce, także nie dziw się, że @Dorka zna smak ich wyrobów. Nie naskakuj na ludzi, jeśli nie jesteś obeznany w temacie.

Aga 2013-09-23 14:38

Wyśmienicie! niektóre z produktów nie zachwycają ale to trzeba przyznac tort TRUFLOWY i PRALINOWY choć drogie i ciężkie są najlepszymi ciastami pod słońcem!! również polecam kostkę z czarnej porzeczki i luwr oraz tarta z borówkami. Pozostałych produktów nie kupuję bo gdy kupiłam coś innego z tej cukierni to zawsze się zawiodłam :/ dlatego zostaje przy moich 5 faworytach !! mam nadzieję że ceny będą niższe niż te w Poznaniu!! :)

Karolina 2013-10-19 13:46

Mega, mega jeszcze raz mega rozczarowanie ! Sowa to cukiernia naprawdę z bardzo dobrymi wyrobami, tylko szkoda, że nie w Szczecinku, mam wrażenie, że tu trafiają same skrawki, za każdym razem idę tam z pozytywnym nastawieniem i się rozczarowuję, bo wszystko jest nieświeże. Kupiłam kilka różnych produktów, i albo bita śmietana stara, kwaśna, albo ciasto twarde jak kamień, nie polecam !!!

monika.brzozowska 2013-10-31 15:57

Zgadzam się z przedmówcą.Znam tę cukiernię i jej wyroby,niestety tu w Szczecinku widać nie przestrzega się świeżości,terminów przydatności na opakowaniu.Jak można psuć taką dobrą reputację jaką Sowa ma w cukierniach w Bydgoszczy??? Jak tak dalej będzie to nie wróżę tu kariery....a SZKODA!

kasiulka 2013-11-20 21:48

wyroby wyśmienite. A wiadomo ze jeszcze nikt się nie urodzil coby każdemu dogodzil... Ciasto często kuuje i nigdy nie trafilo mi się stare czy nie dobre