„Baja Poland” – Puchar Świata w Rajdach Terenowych w Drawsku Pomorskim

  • Eliza Świtling
  • 2013-08-26 10:57:25
„Baja Poland” – Puchar Świata w Rajdach Terenowych w Drawsku Pomorskim
  • Foto: UM Drawsko Pomorskie

Od 29 sierpnia do 1 września br. będą trwać sportowe zmagania związane z kolejną edycją rajdu Baja Poland, realizowanego w ramach Pucharu Świata w Rajdach Terenowych FIA.

W Drawsku Pomorskim, które po raz kolejny jest współgospodarzem imprezy, sportowe wyczyny najlepszych kierowców zaplanowano na sobotę 31 września.

Od rana na placu przy ul. Toruńskiej w Drawsku Pomorskim (obok sklepu Biedronka) powstanie miasteczko rajdowe. Spotkać w nim będziemy mogli wszystkich zawodników biorących udział w rajdzie, obejrzeć ich wspaniałe samochody oraz przyjrzeć się pracy mechaników. Z Drawska Pomorskiego rajdowcy wyruszą na dwa odcinki specjalne, które będą rozegrane na terenie poligonu drawskiego.

Informujemy, że na terenie poligonu została wyznaczona strefa kibica. Aby umożliwić dojazd do strefy kibica jak największej ilości osób Burmistrz Drawska Pomorskiego zdecydował o organizacji bezpłatnego transportu dla wszystkich zainteresowanych. Busy lub autokary będą czekały na kibiców na parkingu przy osiedlu toruńskim (przy pawilonach handlowych). Rozkład jazdy przedstawia się następująco:

Kurs nr 1

- odjazd z Drawska Pomorskiego – godz. 9.00

- powrót z poligonu – godz. 12.00

Kurs nr 2

- odjazd z Drawska Pomorskiego – godz. 14.00

- powrót z poligonu – godz. 17.00

INFO: UM Drawsko Pomorskie

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: