Grom Turowo w Łazach

  • Eliza Świtling
  • 2013-08-20 13:51:09
Grom Turowo w Łazach
  • Foto: grom.turowo.pl

W dniach 9-18 sierpnia 40 zawodniczek GKS GROM Turowo przebywało na obozie sportowym w nadmorskiej miejscowości Łazy.

Podobnie jak w roku ubiegłym Grom Turowo gościł w Ośrodku Wczasów Rodzinnych Universal. Do dyspozycji mieli wydzieloną plażę, boisko trawiaste i wielofunkcyjne oraz świetlicę. Zakwaterowani zostali w 3 i 4 osobowych pokojach z łazienkami. Kuchnia serwowała im urozmaicone posiłki, które zawodniczki pochłaniały z wielkim apetytem.

Ciekawym doświadczeniem sportowym, był sparing grupy, z przebywającymi w tym czasie w Osiekach, zawodniczkami zaplecza ekstraklasy kobiet Katarzynkami Toruń. Na zaproszenie Torunia, mecze rozegrali w Sianowskiej Hali. Były to spotkania jednostronne, choć nie o wynik tu chodziło. W barwach Katarzynek wystąpiły zawodniczki otrzymujące już minuty na boiskach PLKK.

Najwięcej radości zgromadzonej publiczności i trenerom, sprawiły zmagania młodszych roczników.Na obozie nie tylko z treningów koszykarki wyciągnęły dużo radości. Zorganizowane zostały bowiem pierwsze edycje klubowe „Tap Madl” oraz „Mam Talent!”. Śmiechu było co niemiara.

Był to największy, jak do tej pory w historii Klubu obóz sportowy.

Czterech trenerów z 40 zawodniczkami, w wieku 9-17 lat, było „skazanych”  na swoje doborowe towarzystwo, przez dziewięć dni.

INFO: grom.turowo.pl

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: