Chmura z Krono popsuła mieszkańcom wczorajszy wieczór

  • Eliza Świtling
  • 2013-08-08 10:05:25
Chmura z Krono popsuła mieszkańcom wczorajszy wieczór
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj w godzinach wieczornych wielu mieszkańców Szczecinka, szczególnie tych z okolic ulicy Szczecińskiej, zaczęło uskarżać się na okropny zapach spalenizny, który wraz z dymem zepsuł wielu ludziom radość z upalnego wieczoru.

Mieszkańcy zauważyli, że nieprzyjemny, wręcz gryzący zapach dociera w ich okolice z kominów firmy Kronospan.

Wielka chmura dymu, która z reguły unosi się wystarczająco wysoko, by nie było to tak uciążliwe, najprawdopodobniej ze względu na  upalną pogodę zeszła niżej, wdzierając się do domów i uprzykszając życie mieszkańcom.

Wszyscy, którzy obserwowali to zjawisko stwierdzili, że następnie z okolic ulicy Szczecińskiej tak chmura jak i smród przeniosły się nad centrum miasta.

Czy ktoś z naszych czytelników, również miał przez ten incydent zepsutych piękny letni wieczór? Bardzo prosimy o komentarze w tym temacie!

Komentarze (12)

Normalny 2013-08-08 11:24

Mi może nie wczorajszy, ale wiele innych wieczorów popsuł smród z krono i sama świadomość że to rakotwórcze związki które z każdym oddechem masakrują mój organizm od środka. Ja mogę siedzieć wieczorem i wdychać smród ze SHiUZ'u i nie popsuje mi to wieczoru, ale ten smród z kominów który zawiera tyle niebezpiecznych dla naszego zdrowia związków rujnuje moje zdrowie jak również moją psychikę. I każdy bez względu czy jest za czy przeciw wdycha to bezkarnie sprawdzając czy normy o których nowa są dla niego normą czy cichym zabójcą. Mało tego za niedługo dojdzie do tego spalarnia która zwiększy dawkę. Brak pozwolenia zintegrowanego pozwala każdej z tam obecnych firm emitować normy, ale zsumowane mogą o ile nie są zabójcze. Życzę miłych wieczorów.

zapadziocha 2013-08-08 12:37

biedaczek wdycha trujące związki a pomyśl co jesz ....sama chemia

Klakson 2013-08-08 13:27

Z małą różnicą, że do jedzenia chemii nikt nas nie zmusza... a do wdychania tego świństwa niestety tak...

janina 2013-08-08 15:32

Ludzie co wy się tak przejmujecie, przecie to para wodna jest

Mieszkaniec 2013-08-08 16:10

Normalny mam dla Ciebie radę, to się przeprowadź. Przesadzasz z tymi rakotwórczymi związkami. Pozwolenie zintegrowane nie zmieni wielkości emisji, wpierw trzeba zobaczyć na czym polega pozwolenie zintegrowane i z czym się wiąrze a potem pisanie nieprawdy.

kiczi 2013-08-08 16:12

Świetna logika zapadziocha. Wyjaśnij mi tylko co ma jakość pożywienia do upoważnienia Krono do trucia mieszkańców? Bo nie widzę związku. ps i tak, jak pracujących w krono nie obchodzi moje zdrowie, tak mnie nie obchodzi ich miejsce pracy.

Szczecinek 2013-08-08 16:26

To jedźcie do dużego miasta, postujcie przy ulicy i powdychajcie sobie świeżego powietrza. Tam to jest miło tyle samochodów, aż serce rośnie jak człowiek się naoddycha. Przesadzacie, śmierdziało ale tonie truje.

misia 2013-08-08 16:27

dokladnie!! do wdychania niestety ale jestesmy zamuszani!!!! precz z tym krono!!

Do zapadziocha 2013-08-08 17:23

Jeżeli chodzi ci o jadzenie i sól drogową którą nas karmili to masz rację, ale ogólnie to racji nie masz ja osobiście zgadzam się z Normalnym i utożsamiam się z tym co napisał.

Niebieski17 2013-08-08 17:58

Myślałem że sąsiad robi grilla i coś mu się strasznie pali :)

sweat 2013-08-08 22:27

zapadziocha to chyba od krono pieniądze przytula