BEZPIECZNE WAKACJE w Drężnie dobiegły końca

  • Mirosław Korkus
  • 2013-08-05 15:14:11
BEZPIECZNE WAKACJE w Drężnie dobiegły końca
  • Foto: szczecinek.policja.gov.pl

W piątek odbyło się ostatnie spotkanie wypoczywającej młodzieży w Stanicy Harcerskiej w Drężnie z przedstawicielami policji i sanepidu.

Podczas spotkania odbyło się ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt:" Lato leśnych ludzi". Chętni, którzy zgłosili swój udział w konkursie mieli do dyspozycji dowolną technikę w której wykonali swoją pracę. Nikomu z zainteresowanych nie trzeba było podpowiadać, że lato leśnych ludzi musi być bezpieczne i takie właśnie zachowania zostały umieszczone w pracach.

Wszyscy uczestnicy za udział w konkursie zostali nagrodzeni skromnymi upominkami. Na podium ze swoimi pracami znalazły się :

I miejsce P. Kubala
II miejsce J. Chodorowski
III miejsce A. Osinka

Wśród wypoczywających podczas ostatniego turnusu znalazła się młodzież z Sianowa, Białogardu i Szczecinka. Wszystkich połączyła wspólna chęć wypoczynku na łonie natury i wakacyjnej zabawy. Ostatni turnus w Drężnie liczył 75 osób nie licząc kadry kierowniczej. Z uwagi na fakt, że mamy za sobą dopiero półmetek wakacji policjantka wraz z pracownikiem PSSE w Szczecinku omówili bezpieczne zachowania i zagrożenia z jakimi można spotkać się podczas letniego wypoczynku na łonie natury.

To ważne by przypominać młodym ludziom podczas beztroskiej zabawy o bezpieczeństwie, bo tylko w ten sposób można uwrażliwić młodego człowieka na zagrożenia czyhające wokół.

Informacja: sierż. sztab. Anna Matys

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: