SUNRISE RUSZA DZISIAJ O 17:00

  • Eliza Świtling
  • 2013-07-26 10:15:06
SUNRISE RUSZA DZISIAJ O 17:00
  • Foto: www.photoblog.pl

Między 26 a 28 lipca w Kołobrzegu kilkanaście tysięcy miłośników muzyki elektronicznej spotka się w amfiteatrze nadmorskiego kurortu, aby świętować 11 edycję z gwiazdami wielkiego formatu – Axwellem, Sebastianem Ingrosso, Fedde le Grandem i innymi. Sunrise już dziś od godziny 17:00

Gwiazdy tegorocznego Sunrise Festival 2013 to wielkie ikony muzyczne na klubowej scenie. Axwell i Sebastian Ingrosso to historia, która na zawsze zapisała się na kartach muzyki elektronicznej. Tych dwóch Panów zmieniło jej oblicze za sprawą projektu Swedish House Mafia. Sprawdź co nowego mają do zaoferowania artyści festiwalu Sunrise. 
 

1. Fedde le Grand przerabia The Prodigy 

Fedde le Grand jest niewątpliwie w wielkim transie, ale bez trancu. On jako jeden z nielicznych "bigroomowców" uciekł od transowych melodii w swoich aranżacjach. Po sukcesie "Long Way From Home" Le Grand ponownie spotyka się w studio z duetem Sultan + Ned Shepard i tym razem przygotowali istnie klubową bombę na tegoroczne wakacje w postaci przerobionego nagrania The Prodigy, które wszyscy znamy. Ten utwór na pewno usłyszymy na Sunrise Festival między 26 a 28 lipca. 

2. Axwell w centrum wszechświata 

Długo musieliśmy czekać na oryginalną produkcję Axwella. Artysta w ubiegłym roku skupił się głównie na projekcie Swedish House Mafia i najróżniejszych remiksach. Kilka dni temu w sklepach muzycznych pojawił się „Center of The Universe“ – czyli długo oczekiwana autorska produkcja Axela. Mamy napędzający groove, piękny wokal i "łapiący" za serca breakdown. Cały Axwell. 

3. Down To This od Chuckiego 

Chuckie to chyba najaktywniejszy dj w społeczności internetowej. Codziennie publikuje nawet po kilkanaście twittów, vinów i zdjęć na instagramie. Ponadto od czasu do czasu przygotowuje solidne klubowe utwory, które powodują, że kluby się "trzęsą" – dosłownie. Po wielkim sukcesie "Make Some Noise" mamy "Down To This", który całemu światu zapremierował David Guetta na festiwalu Ultra Music w Miami. 

4. W&W strzelają piorunami 

Kiedy W&W publikują w sieci teaser nowych utworów, to ich fanów przechodzi „gęsia skórka“. Armin van Buuren uważa, że to jeden z najzdolniejszych duetów muzycznych na świecie. Potwierdza to fakt, że każdy utwór podpisany ich nazwiskiem znajduje się w playlistach zarówno Davida Guetty, Tiesto, Hardwella i Armina van Buurena. Ten fenomen można usłyszeć w najnowszej propozycji na sezon letni 2013 zatytułowanej "Thunder". 

5. Kule ognia z Małopolski i Dolnego Śląska 

Dirty Rush & Gregor Es pochodzą ze Śląska i Małopolski. Mówi się, że ich utwory "koszą" lepiej niż Husqvarna. Mówi się również, że przed nimi stoi wielka kariera. Podpisali kontrakt z australijską wytwórnią Vicious i zaledwie kilka dni temu w sklepach muzycznych pojawiły się ich dwa świeże utwory – "Turn Up The Bass" i "Fireball". Obie produkce to solidnie przygotowany electro house dla fanów najbardziej pokręconych brzmień muzyki klubowej. 

INFO: http://www.sunrisefestival.pl

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: