Kolejny świetny występ Zbigniewa Bracha

  • Eliza Świtling
  • 2013-07-25 08:06:56
Kolejny świetny występ Zbigniewa Bracha
  • Foto: A. Biedziuk

Kolejny świetny występ zanotował na swoim koncie szczecinecki kierowca Zbigniew Brach. W miniony weekend wziął on udział w XI Festynie św. Krzysztofa, który odbył się na lotnisku Stargard-Kluczewo.

Główną atrakcją imprezy były wyścigi równoległe na dystansie 1/4 mili. Do wyścigów zgłosiło się ponad 100 zawodników w różnych klasach (w zależności od pojemności silnika). Nasz kierowca okazał się bezkonkurencyjny w klasie turbo AWD z czasem ET+RT 11,14 z dużą przewagą nad konkurentami.


 - Wyścigi w Kluczewie potraktowałem treningowo przed najważniejszymi dla mnie zawodami, które odbędą się 10 i 11 sierpnia w Łomży oraz Ełku, a że przy okazji udało się zwyciężyć tym większa frajda. Próbowałem różnych ustawień, z których jestem zadowolony, co napawa optymizmem przed następnymi eliminacjami SSS oraz Night Power. W najbliższy weekend udaję się do Grossenhain k/Drezna, gdzie spróbuję swoich sił w zagranicznej stawce - powiedział Z. Brach.

W ostatnich dniach opublikowano najnowszy ogólnopolski ranking w wyścigach na 1/4 mili. Z. Brach w klasyfikacji samochodów Street AWD (samochody  z napędem na 4 koła z wyjątkiem typu Drag) oraz w klasyfikacji TOP 50 Street (wszystkie auta bez względu na rodzaj napędu  z wyjątkiem typu Drag) sklasyfikowany jest na 5 miejscu w Polsce.

INFO:A. Biedziuk

Komentarze (1)

hmm 2013-07-29 00:39

fajnie, tez bym wygrywal jakby kupil sobie drozsze auto. :) ma sie pieniadze, kupuje sie samochod, automatyczna skrzynia biegow, tylko refleks na zielone i gaz do dechy :x

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: