Powstanie Szczecinecki Miejski Obszar Funkcjonalny

  • Eliza Świtling
  • 2013-07-24 14:51:21
Powstanie Szczecinecki Miejski Obszar Funkcjonalny
  • Foto: Starostwo Powiatowe

Starosta Szczecinecki oraz burmistrzowie i wójtowie gmin powiatu szczecineckiego podpisali list intencyjny w sprawie utworzenia i formalnego zatwierdzenia Szczecineckiego Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Z inicjatywy Starosty Szczecineckiego został podpisany list intencyjny w sprawie utworzenia i formalnego zatwierdzenia Szczecineckiego Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Krzysztof Lis Starosta Szczecinecki, Marek Kotschy Wicestarosta Szczecinecki, Jerzy Hardie-Douglas Burmistrz Miasta Szczecinek, Renata Pietkiewicz-Chmyłkowska Burmistrz Bornego Sulinowa, Krzysztof Sysko Wójt Gminy Grzmiąca i Janusz Babiński Wójt Gminy Szczecinek podpisali dokument m.in. w celu wspólnego opracowania i złożenia wniosku w Konkursie

Dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonalnych, ogłoszonego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna, z przeznaczeniem na przygotowanie podstaw dokumentacyjnych do utworzenia Szczecineckiego Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego.

List podpiszą również Paweł Mikołajewski Burmistrz Białego Boru i Zenon Maksalon Burmistrz Barwic, którzy dziś nie mogli uczestniczyć w kameralnej uroczystości w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szczecinku.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: