Posprzątał miejsce zdarzenia i z całą rodziną pojechał do szpitala

  • Eliza Świtling
  • 2013-07-22 13:10:31
Posprzątał miejsce zdarzenia i z całą rodziną pojechał do szpitala
  • Foto: www.szczecin.kwp.gov.pl

Wczoraj do szczecineckiego szpitala zgłosił się 32-letni mężczyzna wraz ze swoją 16-letnią partnerką i trójką małoletnich dzieci. Najmłodsze z nich miało 10 m-cy. Jak się okazało 5 osobowa rodzina była uczestnikami zdarzenia drogowego, do którego doszło pomiędzy drogą krajową K-11 a Leśniczówką Dalęcino.

32 - latek, który kierował pojazdem Nissan Primera z nieustalonej przyczyny zjechał na pobocze i uderzył czołowo w przydrożne drzewo. Po zdarzeniu mężczyzna bez powiadomienia służb ratowniczych, zorganizował holowanie uszkodzonego pojazdu do swojego miejsca zamieszkania, jak również sprzątał miejsce zdarzenia z elementów uszkodzonego pojazdu.

Dopiero po tym zgłosił się do szczecineckiego szpitala, który o całym zdarzeniu powiadomił Policję. Jak się okazało mężczyzna prowadził pojazd znajdując się w stanie nietrzeźwości. W samochodzie, który zaparkowany był na prywatnej posesji policjanci nie znaleźli wymaganych przepisami fotelików samochodowych dla dzieci.

Trójka małoletnich wraz z matką została przetransportowana do szpitala w Koszalinie. Wszyscy w wyniku zdarzenia doznali ogólnych stłuczeń i pozostali na obserwacji, najmłodszy uczestnik wypadku doznał urazu brzucha.

32 – latek odpowie teraz za spowodowanie wypadku komunikacyjnego, za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Komentarze (3)

beata 2013-07-23 19:31

powinien dostac szmaciaz dorzywocie ,raz za wypadek a druga zecz za wspolzycie z maloletnia ,do czego to podobne zboczeniec stary

jan 2013-07-23 21:07

"Trójka małoletnich wraz z matką" - chyba raczej czwórka małoletnich. To była ich matka?? trójka dzieciaków w wieku 16 lat?? eee..

czytelniczka 2013-07-24 15:28

Ludzie jak nie znacie człowieka i sytuacji to po co się wypowiadacie ? :/ żałosne ! G... wiecie w tym temacie ale łatwo wam się wypowiedzieć ? Żal !!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: