CLARET GOSPEL

  • Eliza Świtling
  • 2013-07-12 08:33:51
CLARET GOSPEL

Grupa ewangelizacyjna CLARET GOSPEL z misji Ojców Klaretynów na Wybrzeżu Kości Słoniowej, przedstawia jak śpiewem i tańcem modli się Afryka. Została założona przez misjonarzy w roku 2002, nagrała 3 płyty i siódmy raz będzie w Polsce.

To nie są jedynie koncerty, ale przede wszystkim świadectwo wiary i uwielbienia Boga. To EWANGELIZACJA. Chrześcijanie z kraju, gdzie Ewangelizacja trwa zaledwie 120 lat, przybywają do Polski, do kraju o tysiącletniej tradycji chrześcijańskiej, aby dać świadectwo wiary w Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego.

Zapraszają na NIECODZIENNE spotkanie z AFRYKĄ NA ŻYWO. Dzielą się entuzjazmem, radością, spontanicznością, tym wszystkim co daje wiara w Jezusa Chrystusa. Muzyka i śpiew Gospel wypływa prosto z ich serca w czystym afrykańskim wydaniu, a oryginalne instrumenty, stroje, makijaże, fryzury sprawiają, że spotkanie z nimi przemienia człowieka i czyni ŚWIAT lepszym.

Są ZAKOCHANI W CHRYSTUSIE, są jego uczniami i świadkami, co czyni z nich ludzi bogatych. Tym bogactwem dzielą się w czasie koncertów w całej Polsce, na które zapraszają.

12 lipca (piątek) w Szczecinku, w kościele pw. Narodzenia NMP - rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00!

INFORMACJE: www.koszalin.opoka.org.pl

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: