PROJEKT PLAŻA oraz specjalny konkurs z nagrodami!

  • Eliza Świtling
  • 2013-07-09 14:04:08
PROJEKT PLAŻA oraz specjalny konkurs z nagrodami!

Już po raz piąty Projekt Plaża odwiedzi polskie miasta i ich mieszkańców. Jednym z miast w którym w tym roku zakotwiczy owy projekt, będzie Szczecinek.

Projekt Plaża to event który od 5 lat pod patronatem TVNu rozbawia plażowiczów w Polsce.

W tegoroczne wakacje „Projekt Plaża” będzie gościć w następujących kurortach: Świnoujście (5-7 lipca), Szczecinek (12-14 lipca), Kołobrzeg (19-21 lipca), Ustka (26-28 lipca), Darłowo (2-4 sierpnia), Mielno (9-11 sierpnia) oraz  Augustów (16-18 sierpnia).

W każdą sobotę, będą odbywać się koncerty uczestników programu „X Factor”. 6 lipca w Świnoujściu zaśpiewa Grzegorz Hyży. 13 lipca w Szczecinku - Filip Mettler, 20 lipca w Kołobrzegu, 3 sierpnia w Darłowie oraz 10 sierpnia w Mielnie wystąpi Klaudia Gawor, a 27 lipca w Ustce oraz 17 sierpnia w Augustowie - Wojtek Ezzat.

Na obszarze miasteczek “Projektu Plaża” w strefie TVN będzie można pograć w piłkarzyki, poleżeć na hamakach, pograć w siatkówkę, popływać na bananie, a także wypożyczyć kajaki oraz skimboard.

Wstęp na teren imprezy będzie darmowy, miasteczka będą działać w godz. 9.00 - 17.00 oraz 20.00 – 2.00.

W najbliższych dniach podamy Państwu dokładniejsze informacje co do przebiegu imprezy w naszym mieście.

Zapraszamy wszystkich do konkursu na naszej stronie. Do wygrania gadżety związane z "Projektem Plaża". Zapraszamy serdecznie!
http://www.gawex.pl/konkurs/projekt_plaza

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: