Z sukcesem za pan brat

• Anna Gliszczyńska
  • 2013-06-18 02:26:34

Kolejne sukcesy odnotowały młodziutkie zawodniczki Akademii Fitness Sportowego ze Szczecinka. Tym razem dziewczyny przywiozły dwa medale.

15 czerwca w Łochowie, pod Bygdoszczą, odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w fitness. Na zawodach bardzo bobrze zaprezentowały się zawodniczki ze Szczecinka.

Na najwyższym podium stanęła Julia Skoczewska w kategorii do 10 lat. Julka ma już na swoim koncie 3 miejsce Mistrzostw Polski.

II miejsce w kategorii do 14 lat zajęła Milena Antczak, która na swoim koncie ma wicemistrzostwo Polski 2012.

Troszkę szczęścia zabrakło Joannie Biedrzyckiej, która  zajęła IV miejsce. W tej samej kategorii VII miejsce zdobyła Alicja Marzec.

Najmłodsze uczestniczki zawodów, Zosia Stefańska i Sara Szweda zdobyły odpowiednio V miejsce i VI miejsce w kategorii do 8 lat.

Na kolejne sukcesy liczymy już we wrześniu na Pucharze Polski w fitness. (informacja, foto: Akademia Fitness Sportowego)