A masz nożem Misiek!!! A może nie nożem?

  • Anna Gliszczyńska
  • 2013-06-17 11:29:19
A masz nożem Misiek!!! A może nie nożem?

Misiek - kundelek, nie za mały nie za duży, nie za ładny nie za brzydki, rany niechlubnie zdobią jego małe drżące ciałko. Okrwawiony walczy o każdy oddech. Zmaltretowany psiak miał siłę, by dokuśtykać do domu 400 metrów, może żeby ostatni raz spojrzeć na właściciela.

Misiek mieszkał w Radostowie, dość często odwiedzał suczkę sąsiadów. Wbrew staraniom właściciela, w sobotni wieczór również udał się na randkę, ostatnią. Komuś przeszkadzał mały Misiek, przeszkadzał podobno od dawna, a w ten wieczór ten człowiek (jeśli nadal zasługuje na to miano) spełnij swoje groźby. Pies wrócił do domu z głębokimi ranami, zadanymi by zabić, jednak nie zabić szybko, ale powoli, by ostatnie godziny zwierzaka uczynić jeszcze bardziej nieznośnymi.

Właściciele zawiadomili odpowiednie władze, próbowali również sprowadzić weterynarza. Natknęli się na wiele problemów i nieszczęśliwych zbiegów okoliczności, z powodu których pomoc Miśkowi okazała się niemożliwa. 

Nie pomoże to jednak Miśkowi, nie było już sił w jego zmaltretowanym ciałku, by zawalczyć o następny oddech. Odszedł na naszych oczach...

Psy, koty, różnej maści zwierzęta domowe. Małe bezbronne istoty, najlepsi przyjaciele człowieka... kochają miłością bezinteresowną i bezwarunkową. Dlaczego zatem tak często ludzie nie oddają im tej miłości w pakiecie zwrotnym?

AKTUALIZACJA

Radostowo -mała wioseczka, Misiek -mały piesek, rzecz, do której tam doszło nieproporcjonalnie wielka. Piesek ostatnie tchnienie wydał na naszych oczach, po kilkunastu godzinach męczarni. 

Z racji tego ze każdy kij ma dwa końce a sprawa Miśka jest rozwojowa, chcemy przekazać relację, jak najbliższą prawdy. 
Wiemy, że ciało Miśka zostało przekazane do Zakładu Higieny Weterynaryjnej, przyczyna śmierci będzie znana po sekcji, porozmawiamy również z Rzecznikiem Szczecineckiej Policji, który opowie nam jak wyglądała sobotnia interwencja policji, pokażemy rozmowę z osobami, które na temat losów psa mają zupełnie inne zdanie.

Jak doszło do tej tragedii? To wszystko w jutrzejszym programie po Echach dnia!

Komentarze (7)

JAaaaaa 2013-06-16 21:27

co za nienormalni ludzie !!!!!!!!!!!! Debile jakich mało !!!!!! biedny psiaczek ;((((((((((((

Jaco 2013-06-16 23:12

ZROBIL BYM MU TO SAMO BYDLE !!!

jana 2013-06-17 00:00

szkoda słów....

jan 2013-06-18 10:39

a tam jeden pies w te czy we wte

2013-06-18 13:18

jak cie ktos walnie na pasach tez powiem ze jeden w te czy w te

joamej 2013-06-18 18:44

Ludzie nim napiszecie takie komentarze to pomyślcie. Jedni piszą głupoty, a drudzy czytają i wierzą. To teraz przeczytajcie cały artykuł z udziałem wszystkich stron biorących udział w zaistniałej sytuacji oraz organów państwowych. Czemu nikt nie oskarża właścicieli psa, że nie udzielili mu pomocy tylko czekali aż skona. Nie powiem Miśka szkoda ale M... za to jeść dostaje by bronić domu i rodziny. Cały ten artykuł jest dla mnie farsą, sprostowań może być i 10 a ludzie już osądzili i skazali niewinnych ludzi. Powodzenie i rozwagi w pisaniu takich treści życzę redaktorom tej strony, a na przyszłość najpierw poznajcie prawdę ~!!!!

jan 2013-06-19 11:37

no tak to bywa z ludźmi też - jeden w te czy we wte. mimo, że człowiek to nie pies.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: