Przejechał ją samochód, który prowadziła

  • Anna Gliszczyńska
  • 2013-06-06 16:28:09
Przejechał ją samochód, który prowadziła

Kierująca toyotą kobieta została potrącona przez własne auto. Drawscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego nietypowego wypadku.

Wczoraj po południu drawscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej  Drawsko Pomorskie - Łobez została potrącona kobieta. Okazało się, że nie była typowa sytuacja.

Z relacji świadków wynikało bowiem, że potrącona kobieta kierowała toyotą, która ją potrąciła.

60-latka podróżująca razem z mężem zatrzymała się na skrzyżowaniu z drogą gruntową. Oboje wysiedli z auta, aby przywitać się ze znajomymi, którzy również zatrzymali się na pobliskim poboczu.


Niestety, kierująca toyotą pozostawiła swoje auto z włączonym silnikiem. Samochód w pewnym momencie ruszył i zaczął jechać w poprzek drogi asfaltowej. Właściciele pojazdu próbowali zatrzymać auto zapierając się o jego przód, jednak bez skutku.

Toyota nie tylko nie zatrzymała się, ale przejechała po klatce piersiowej 60-latki, która podczas próby zatrzymania pojazdu potknęła się i znalazła pod kołami swojego samochodu.

Kobieta natychmiast została przewieziona do drawskiego szpitala. W wyniku tego zdarzenia odniosła obrażenia w postaci licznych złamań żeber oraz ogólnych potłuczeń.
(informacja: mł. asp. Agnieszka Waszczyk, rzecznik KPP Drawsko Pomorskie, foto: sxc.hu)

Komentarze (1)

wujek 2013-06-08 18:07

takie to amerykańskie :)

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: