Karetka na sygnale zderzyła się z samochodem osobowym

  • Anna Gliszczyńska
  • 2013-06-05 17:46:02
Karetka na sygnale zderzyła się z samochodem osobowym

W Bornem Sulinowie zderzyły się karetka pogotowia i samochód osobowy.

Do nietypowego zdarzenia doszło na głównej ulicy Bornego Sulinowa. Zderzyły się  karetka pogotowia i samochód osobowy. Do zdarzenia doszło o  16.46 – informuje nas rzecznik szczecineckiej policji, st. sierż. Anna Matys.

 

Karetka pogotowia jechała na sygnale, bez pacjenta. Kierujący Oplem Omegą najprawdopodobniej zapomniał, że karetka na sygnale jest w każdej sytuacji pojazdem uprzywilejowanym i doszło do zderzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

Na miejscu zjawiła się policja, straż pożarna ze Szczecinka i ochotnicza z Łubowa oraz całe mnóstwo gapiów. Ponieważ w kolizji nikt nie ucierpiał pogotowia już wzywać nie trzeba było. 

 

Informacje i  zdjęcia otrzymaliśmy na CYNK – dziękujemy.

Komentarze (2)

Markus 2013-06-05 23:32

Skoro nikt nie ucierpiał to dlaczego tak długo trwało usunięcie rozbitków z drogi?? ciężko było (prawie do 21)ściągnąć wraki z drogi?? Czy pogotowie oszczędzało na lawecie?

pacjent 2013-06-06 23:00

po pierwsze w Polsce nie ma pogotowia ratunkowego ( czytaj Ustawa o PRM) i tak na pewno jak zwykle zły szpital, źli lekarze, złe pielęgniarki a ratownicy to specjalnie czekali żeby tylko nie jeździć już nigdzie i w ogóle cała ochrona zdrowia wszędzie oszczędza i na lawecie i na lekach i na opatrunkach i na ludziach itp. i w ogóle życie jest szare i smutne... no kurcze ludzie cieszcie się że nikomu nic się nie stało a to co odwalają Ci ludzie na co dzień paplając się w gównie. moczu i syfie i robiąc wszystko, na prawdę wszystko aby dojechać z żywym pacjentem do szpitala, w którym sztab lekarzy i pielęgniarek próbuje pomóc to nikt nie widzi. Wkurzają mnie takie teksty i żal mi Ciebie człowieku że nie umiesz się cieszyć z życia i śmiem twierdzić że nigdy nie byłeś w stanie zagrożenia życia bo byś nie paplał takich głupot. Pacjent, któremu kiedyś uratowano życie

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: