Ludzie z żelaza w Szczecinku. UWAGA, zamknięte drogi!

  • Anna Gliszczyńska
  • 2013-06-05 11:57:16
Ludzie z żelaza w Szczecinku. UWAGA, zamknięte drogi!

Niemal kilometr pływania, 45 kilometrów jazdy na rowerze i ponad 10 kilometrów biegu. Już 9 czerwca Szczecinek będzie gościł uczestników Gramin Iron Triatlonu. To wyjątkowa okazja, by na żywo podziwiać odważnych, którzy uprawiają tę niezwykle wymagającą dyscyplinę. Elementy triathlonu będzie można zobaczyć w oku naszej kamery.

W Szczecinku rozegrany będzie drugi etap cyklu GARMIN Iron Triathlon. Na trasie zobaczymy ponad 300 zawodników. Zawody będą również Mistrzostwami Polski Amatorów na dystansie ¼ Ironman. Będą to już 20 zawody triathlonowe organizowane w Szczecinku.

Triathlon składa się z trzech elementów:

  1. pływanie na dystansie 0,95 km

  2. jazda na rowerze 45 km

  3. bieg na dystansie 10,55 km

 

Co i gdzie będzie się działo?

08:30 – 10:30 wydawanie pakietów startowych (biuro zawodów)

09:30 – 11:00 wprowadzanie rowerów do strefy zmian

11:00 odprawa techniczna (okolice startu)

11:30 oficjalne otwarcie GARMIN Iron Triathlon Szczecinek – Mistrzostw Polski Amatorów

12:00 start

- pływanie - plaża miejska ul. Mickiewicza

- trasa rowerowa - ze stadionu miejskiego do Przyjezierza (2 pętle x 22,5km na trasie Szczecinek – Sitno – Jelenino – Jeleń (nawrót) – Jelenino – Sitno – Szczecinek)

- bieg - ze stadionu, ul. Mickiewicza i ul. Ordona (3 pętle) z metą na stadionie

15:00 – 16:30 wydawanie rowerów ze strefy zmian

16:00 zamknięcie trasy

16:00 – 16:30 ceremonia wręczania nagród

Święto sportu spowoduje utrudnienia w ruchu. Od godziny 11.45 do 16.00 – zamknięta będzie trasa rowerowa i biegowa.

Na drodze krajowej numer 20 przygotowane są objazdy:

  • do Szczecinka – Przyjezierze, Silnowo, Juchowo, Radacz

  • ze Szczecinka – Radacz, Juchowo, Silnowo, Przyjezierze

Lista startowa:

Nazwisko i imię

Miejscowość

Kat. wiekowa

Nr startowy

Adamczak Andrzej

Koszalin

50-54

80

Adamowicz Jakub

Józefosław

45-49

274

Anaczkowski Łukasz

Gdańsk

30-34

113

Andrzejczyk Sebastian

Warszawa

40-44

222

Angrot Romuald

Radom

35-39

-

Antosik Jarosław

Rawa Mazowiecka

35-39

-

Augustyniak Krzysztof

Polkowice

30-34

2

Barański Grzegorz

Brodnica

45-49

-

Barczewski Krzysztof

Niemcz

35-39

125

Barszcz Marcin

Warszawa

30-34

123

Bartosz Grzegorz

Tychy

30-34

99

Basis Marcin

Warszawa

35-39

-

Bernatowicz Łukasz

Warszawa

35-39

-

Błaszczak Krystian

Niepruszewo

30-34

224

Bobińska Katarzyna

Gdynia

30-34

-

Bogacki Marek

Warszawa

35-39

173

Boniecki Leszek

Warszawa

40-44

-

Boniecki Paweł

Pruszków

40-44

110

Bonikowski Jakub

Grudziądz

40-44

172

Bończyk Stanisław

Warszawa

30-34

151

Borowiak Maciej

Kalisz

30-34

-

Briggs Sean

Lipków/Izabelin

45-49

81

Bryzek Arnold

Warszawa

40-44

83

Buszan Radek

Gdynia

30-34

105

Butny Rafał

Gdynia

35-39

-

Butowski Bartłomiej

Rumia

18-24

241

Celmer Piotr

WARSZAWA

35-39

284

Chajęcki Karol

Gdańsk

35-39

-

Chmiel Dorota

Płock

50-54

184

Chmiel Piotr

Płock

18-24

186

Chmiel Waldemar

Płock

50-54

185

Chmielewski Krzysztof

Wrocław

25-29

-

Chmielewski Piotr

Warszawa

35-39

-

Chorolewski Paweł

Koźlice

18-24

253

Chylak Kamil

Warszawa

30-34

24

Cichocki Paweł

Poznań

40-44

191

Cieszynski Jacek

Szkocja

50-54

158

Ciomek Michal

Gdynia

30-34

-

Ciskowski Michał

Gdynia

30-34

-

Cygan Karol

Wola Pękoszewska

18-24

167

Cygert Andrzej

Gdynia

40-44

188

Cylka Dariusz

Okocim

45-49

272

Czarnecki Tomasz

Warszawa

30-34

-

Czechowicz Miłosz

Pila

18-24

-

Czerwiec Artur

Rudawa

35-39

145

Czingon Mikołaj

Katowice

25-29

233

Czyżyk Rafał

Szczecin

40-44

26

Daduń Tomasz

Gdynia

40-44

181

Dagil Aleksander

Warszawa

35-39

280

Dajczer Rafał

Warszawa

35-39

206

Dąbrowski Bartosz

Wałcz

30-34

255

Dąbrowski Witold

Koszalin

40-44

-

Debski Paweł

Toruń

30-34

250

Dec Jakub

Goleniów

25-29

210

Derewnicki Łukasz

Reda

25-29

244

Dębska Agnieszka

Poznań

25-29

53

Dobiecki Artur

Szczecin

40-44

-

Dobosz Andrzej

Warszawa

35-39

42

Dobrowolski Bartosz

Warszawa

35-39

90

Dopytała Jarek

Lipka

40-44

38

Dowbor Maciej

Warszawa

35-39

17

Dróżdż Jacek

Warszawa

25-29

149

Drząszcz Robert

Polkowice

35-39

63

Duda Marek

Wrocław

40-44

61

Dudek Tadeusz

Warszawa

35-39

-

Dwulit Dariusz

Miastko

40-44

192

Ejsmont Krzysztof

Bydgoszcz

35-39

285

Emert Piotr

Gdynia

40-44

67

Erbel Andrzej

Kielce

45-49

263

Everson Richard

Warszawa

40-44

-

Fal Andrzej

Gdańsk

45-49

118

Fantini Roman

Warszawa

40-44

89

Fediuk Karol

Gdańsk

25-29

108

Fedoruk Piotr

Poznań

35-39

-

Felski Mariusz

Miastko

45-49

36

Fildebrandt Barbara

Poznań

30-34

95

Firaza Monika

Szczecinek

25-29

248

Fuliński Piotr

Warszawa

30-34

55

Furman Tomasz

Warszawa

45-49

175

Gajek Piotr

Koszalin

25-29

260

Gałan Leszek

Złocieniec

50-54

157

Gałązka Maciej

Sulechów

35-39

64

Gapiński Kamil

Płock

30-34

60

Gardener Jacek

Łowicz

45-49

8

Gawkowski Mariusz

Gdynia

40-44

-

Gawlik Janusz

Gdańsk

50-54

-

Gawryszewski Michał

Granica

40-44

72

Gąsiewska Dominika

Warszawa

35-39

-

Gebhardt Jakub

Gdynia

30-34

176

Giecewicz Norbert

Szczecin

18-24

205

Giermasiński Rafał

Warszawa

40-44

-

Glebow Krzysztof

Gdańsk

40-44

229

Glonek Marcin

Pruszków

25-29

225

Głogowski Adam

Gdynia

18-24

-

Gorzkowski Maciej

Olsztyn

18-24

-

Góralska Aleksandra

Pluski

35-39

-

Górny Marian

Susz

60-…

251

Górski Jakub

Gdynia

30-34

256

Grabczuk Konrad

Warszawa

35-39

82

Grass Łukasz

Julianów / Warszawa

35-39

19

Greguła Wojciech

Chojna

25-29

207

Gronowalski Daniel

Warszawa

18-24

200

Grundkowski Jacek

Gdańsk

30-34

196

Gryga Rafał

Głogów

25-29

-

Gryzik Czesław

Chorzów

40-44

68

Grzegórzek Piotr

Szczecin

25-29

4

Grzelak Joanna

Warszawa

30-34

217

Gudaniec Dorota

Koszalin

50-54

227

Gudaniec Radosław

Koszalin

50-54

228

Gulczyński Krzysztof

Ciechanów

50-54

226

Guzik Leszek

Jaworze

45-49

76

Guzowska Iwona

Gdańsk

35-39

16

Guż Andrzej

Gdańsk

30-34

154

Gwizdal Wojciech

Ostrów Wielkopolski

25-29

203

Haftarczyk Grzegorz

Konstancin-Jeziorna

40-44

-

Hajduga Gabriela

Radków

40-44

-

Harasimowicz Łukasz

Kraków

35-39

212

Herra Wojciech

Warszawa

35-39

54

Hinnel Grzegorz

Szczecin

60-…

276

Hopfer Przemysław

Warszawa

35-39

258

Huszcza Paweł

Warszawa

30-34

121

Huzar Ryszard

Malbork

40-44

259

Irzyk Michał

Warszawa

30-34

169

Jakowicz Agnieszka

Otwock

40-44

69

Jankowiak Krzysztof

Mrowino

40-44

79

Jarmoszewicz Lukasz

Toruń

40-44

159

Jaroniec Adam

Poznań

25-29

43

Jarosz Jakub

Rzeszów

18-24

-

Jarosz Robert

Sopot

30-34

122

Jarski Paweł

Grodzisk Mazowiecki

30-34

21

Jesion Ireneusz

Lubin

40-44

130

Jezierski Tomasz

Tczew

35-39

171

Jeziorowski Maciej

Bydgoszcz

35-39

97

Jędrzejewska Aleksandra

Wrocław

18-24

-

Józwik Walderam

Warszawa

35-39

142

Juritsch Michael

Warsaw

50-54

-

Jurski Jacek

Grodzisk Mazowiecki

45-49

187

Kaczmarek Paweł

Gdańsk

25-29

22

Kaczyński Tomasz

Gdańsk

40-44

197

Kapica Sławomir

Kwidzyn

40-44

275

Kasztelan Władysław

Kretomino

35-39

237

Kedziora Dariusz

Warszawa

30-34

-

Kępiński Henryk

Bełchatów

60-…

119

Kępka Krzysztof

Warszawa

30-34

33

Kierszniewski Piotr

Grójec

35-39

-

Kieszkowski Mateusz

Stegna

18-24

-

Kisiel Jaroslaw

Dakowy Mokre

45-49

198

Klauz Kamil

Tczew

35-39

170

Klepacki Tomasz

Warszawa

55-59

27

Kluska Piotr

Warszawa

40-44

-

Kmita Krzysztof

Ustka

30-34

283

Kochanowski Robert

Szczecinek

40-44

160

Kolasa Lukasz

Gdynia

25-29

23

Kołakowski Mikołaj

Reda

40-44

-

Kołakowski Paweł

Gdynia

25-29

262

Kołecki Leszek

Koszalin

55-59

132

Komorowski Adam

Warszawa

40-44

204

Konarski Marcin

Nysa

40-44

115

Konieczny Marcin

Olsztyn

40-44

7

Kopera Mariusz

Strzelce Wielkie

30-34

-

Koprowski Adam

Piła

35-39

50

Kostecki Krzysztof

Warszawa

25-29

286

Kotarski Piotr

Gdańsk

30-34

245

Kotowicz Tadeusz

Otwock

60-…

-

Kowalski Marcin

Gdynia

35-39

66

Kozak Arkadiusz

Koszalin

40-44

180

Kozlowski Michal

Warszawa

30-34

104

Krakowiak Elżbieta

Poznań

40-44

-

Krasuski Artur

Gdynia

25-29

166

Kraszewski Wojtek

Warszawa

45-49

37

Krawczyk Natalia

Kalisz

25-29

-

Kremplewski Karol

Bydgoszcz

30-34

271

Król Hubert

Poznań

25-29

277

Kruk Michał

Zabierzów

35-39

182

Krupiński Marek

Olsztynek

40-44

201

Krzesak Adam

Piastów

35-39

112

Krzyżek Michał

Poznań

30-34

41

Kubasik Arkadiusz

Gryfino

30-34

114

Kubiak Maciej

Rumia

25-29

6

Kubicki Zbigniew

Sianów

35-39

-

Kubiński Jakub

Osielsko

25-29

30

Kuchalska Justyna

Koszalin

30-34

-

Kuczyński Daniel

Warszawa

35-39

268

Kukowski Jakub

Toruń

18-24

-

Kus Krzysztof

Szczecin

40-44

-

Kusiński Tomek

Gdynia

30-34

13

Kwaśny Jerzy

Brzyska

40-44

-

Kwiatkowski Paweł

Toruń

25-29

221

Lehmann Völker

Treuenbrietzen

50-54

102

Lemański Jakub

Wejherowo

18-24

74

Leszczyński Cezary

Gdańsk

40-44

220

Leśniewski Wiktor

Kalisz

18-24

-

Letniowski Maciej

Kowale

40-44

189

Lisakowski Rafał

Władysławowo

35-39

-

Luft Mikołaj

Warszawa

25-29

1

Łachut Wojciech

Mława

35-39

9

Ławicki Marcin

Lubin

25-29

3

Łotysz Marek

Koszalin

45-49

100

Łukasik Janusz

Warszawa

45-49

249

Maczyński Ryszard

Gdynia

35-39

-

Maćkowski Jędrzej

Warszawa

30-34

59

Maj Marek

Sopot

30-34

128

Majchrzak Jarosław

Pilawa

40-44

177

Majewski Andrzej

Miastko

40-44

34

Majewski Krystian

Gdynia

30-34

-

Makowski Grzegorz

Starogard Gdański

45-49

14

Makowski Marek

Pruszków

30-34

-

Malinowski Artur

Bydgoszcz

50-54

174

Maliszewski Jerzy

Warszawa

45-49

-

Mamcarz Jarosław

Tczew

45-49

126

Mańdok Paweł

Warszawa

40-44

214

Marczak Roksana

Lubin

25-29

10

Marek Aureliusz

Świnoujście

18-24

238

Markiewicz Marcin

Poznań

25-29

-

Markiewicz Marcin

Świdnica

40-44

147

Markiewicz Mirek

Warszawa

45-49

168

Masłowska Magdalena

Poznań

30-34

129

Masłowska Małgorzata

Gdynia

35-39

137

Masłowski Andrzej

Gdynia

40-44

136

Maślanka Bogdan

Łomianki

40-44

52

Mączyński Czesław

Płock

60-…

111

Michalak Dawid

Solina

35-39

86

Michalski Bartosz

Toruń

30-34

156

Michalski Jakub

Koszalin

35-39

120

Michalski Maciej

Legionowo

30-34

194

Mickiewicz Konrad

Gdańsk

40-44

140

Mielczarek Krzysztof

Szczecinek

40-44

49

Miętek Marcin

Sianów

35-39

261

Mikołajczyk Robert

Gdynia

40-44

87

Milewski Paweł

Koszalin

30-34

-

Miłoszewski Marek

Szczecin

40-44

213

Minuth Łukasz

Gdynia

30-34

39

Młotkowski Mariusz

Piła

40-44

267

Mroczek Krzysztof

Warszawa

45-49

-

Mrowiec Tomasz

Orzesze

18-24

-

Nadratowski Kamil

Gdańsk

25-29

93

Nadrowski Tomasz

Warszawa

30-34

193

Nawrocki Sergiusz

Pluski

45-49

-

Nic Jakub

Inowrocław

35-39

94

Niespodzinski Robert

Inowrocław

35-39

289

Norkowska Magdalena

Toruń

45-49

-

Norkowski Mariusz

Toruń

50-54

-

Nowacki Piotr

PIŁA

40-44

269

Nowak Wojciech

Gródek

55-59

-

Nuckowska Paulina

Luboń

35-39

278

Nuckowski Rafał

Luboń

35-39

279

Nykowska Agata

Warszawa

25-29

124

Obiala Krzysztof

Lubin

35-39

-

Olejniczak Robert

GorzówWlkp

35-39

-

Oleksy Maciej

Koszalin

35-39

56

Osiecki Ireneusz

Gdańsk

50-54

138

Otworowska Małgorzata

szczecin

18-24

-

Pajda Wojciech

Warszawa

45-49

48

Palus Paweł

Józefosław

40-44

116

Papierz Piotr

Berlin

50-54

58

Pasierbiński Piotr

Kanie

45-49

131

Paulanis Cyprian

warszawa

18-24

288

Pawełczak Bartłomiej

Sępólno Krajeńskie

30-34

202

Pawlak Ireneusz

Kalisz

40-44

-

Pawlik Michał

Gdynia

25-29

-

Pawłowski Marek

Gdańsk

40-44

-

Pawłowski Tomasz

Radków

35-39

20

Peszek Agnieszka

Warszawa

30-34

-

Pierzankowski Jakub

Łowicz

25-29

144

Piosik Emil

Poznań

18-24

57

Piotrowicz Krzysztof

Lubin

45-49

134

Piotrowski Michał

Sulejówek

40-44

92

Podgórski Witold

Gdańsk

40-44

29

Pogorzelski Wojciech

Tolkmicko

30-34

-

Polański Piotr

Słupsk

30-34

106

Polcyn Jan

Osiek nad Notecią

45-49

270

Pomastowski Grzegorz

Wąbrzeźno

55-59

209

Pomierny Tomasz

Lubin

35-39

62

Pomorski Rafał

Warszawa

30-34

216

Porębny Tomasz

Grudziądz

35-39

-

Potapczuk Łukasz

Warszawa

18-24

148

Poważyński Arkadiusz

Malcanów

30-34

117

Ptasznik Jacek

Warszawa

35-39

-

Pupka Artur

Ligota Piękna

45-49

282

Pustoła Dawid

Warszawa

18-24

199

Pyszynski Mario

warszawa

35-39

-

Rak Mateusz

Rumia

18-24

-

Ratkowska Zuzanna

Gdańsk

18-24

-

Reguła Mateusz

Kraków

30-34

264

Rekman Remigiusz

Szczecin

35-39

231

Reszke Paweł

Wejherowo

25-29

242

Roguski Maciej

Konstancin Jeziorna

45-49

161

Ruciński Jakub

Sopot

35-39

153

Rutka Radoslaw

Kwidzyn

35-39

84

Rutkowski Robert

Myślibórz

40-44

44

Ryciuk Aleksandra

Rumia

18-24

-

Rydecki Karol

Elbląg

50-54

162

Rydlichowski Rafał

Swarzędz

35-39

73

Ryszczyk Adam

Rybnik

30-34

103

Sajewicz Tomasz

Warszawa

25-29

15

Salkiewicz Przemysław

Szczecin

40-44

239

Serafin Anna

Przecław

25-29

75

Siejakowski Michał

Kwidzyn

30-34

5

Sieński Jacek

Niemcz

50-54

163

Sikorski Jacek

Piła

40-44

195

Siłakowski Jędrzej

Gdynia

40-44

78

Skierkowski Adam

Świecie

40-44

77

Skopiński Bogdan

Gdynia

45-49

-

Sławiński Grzegorz

Świnoujście

30-34

183

Smolarczyk Adam

Gdańsk

30-34

232

Smug Marek

Gryfino

35-39

133

Sobczak Marcin

Rumia

40-44

-

Sobczyk Szymon

Świeszyno

25-29

127

Sobiechowski Andrzej

Brodnica

50-54

246

Sobieszczański Bartłomiej

Piła

35-39

218

Sobucki Jacek

Susz

35-39

-

Sokołowski Adrian

Malbork

25-29

-

Sokołowski Grzegorz

Wicko

25-29

164

Sokół Jerzy

Kębliny

55-59

-

Spaleniak Tomasz

Dobrzewino

18-24

240

Stajszczyk Marcin

Bielsko-Biała

40-44

25

Staniszewski Przemek

Warszawa

35-39

235

Starkowski Szymon

Poznań

30-34

71

Stefański Przemysław

Szczecinek

40-44

51

Stępniewski Sebastian

Nadarzyn

25-29

98

Suchenia Piotr

Reda

30-34

243

Suchodolski Rafał

Radlin

18-24

257

Sukacz Dawid

Warsaw

40-44

96

Susmanek Joanna

Wrocław

25-29

11

Sychowski Mariusz

Wielogłowy

40-44

-

Szałkowski Tomasz

Susz

40-44

-

Szczygielski Krzysztof

Gdynia

50-54

-

Szmuc Dominik

Rzeszów

30-34

-

Szpak Marcin

Gdańsk

40-44

139

Szpunar Maciej

Gdynia

40-44

273

Szrajner Piotr

Warszawa

35-39

-

Szteblich Magdalena

Wrocław

30-34

190

Szymanski Tomasz

Warszawa

30-34

219

Szymczak Wojciech

Syców

40-44

143

Ślepowroński Bogdan

Warszawa

30-34

-

Ślesicki Rafał

Gdańsk

25-29

135

Śliwa Wojciech

Szczecin

35-39

28

Świerzewska Weronika

Ostróda

25-29

-

Tomalski Piotr

Płock

35-39

85

Tomaszek Artur

Warszawa

40-44

46

Tomaszewicz Damian

Elbląg

18-24

252

Tomaszewicz Piotr

Elbląg

45-49

230

Tomczyk Stefan

Susz

40-44

32

Topa Bartek

Warszawa

45-49

18

Trembicki Marek

Olsztyn

35-39

91

Trośniak Piotr

Białogard

40-44

165

Trzaska Przemysław

Gdańsk

25-29

65

Turek Przemysław

Kolbuszowa

30-34

265

Turkiewicz Karol

Chojna

25-29

-

Twardy Michał

Gdańsk

40-44

234

Tyszkiewicz Rafal

Biskupiec

40-44

109

Uhl Andrzej

Kraków

25-29

45

Walczak Andrzej

Miastko

40-44

35

Waniewski Marcin

Malbork

35-39

12

Wasilewski Aleksander

Toruń

40-44

247

Wąsicki Jacek

Słupsk

40-44

215

Wiatrowski Krzysztof

Kowale/Gdańsk

35-39

40

Wicik Zbigniew

Kwidzyn

35-39

47

Wieczorek Grzegorz

Warszawa

35-39

266

Wieczorkowski Adrian

Gdańsk

35-39

236

Wierzbiński Marcin

Szczecin

50-54

101

Wierzbowski Krzysztof

Bydgoszcz

30-34

150

Winiarczyk Tomasz

Wola Kopcowa

40-44

152

Wiśniewski Zenon

Lipka

60-…

254

Witkowski Grzegorz

Dywity

30-34

179

Witkowski Jan

Ostróda

30-34

-

Wojciechowski Tomasz

Stare Miasto

40-44

31

Wolanin Tomasz

Szczecinek

40-44

155

Woźniak Jakub

Gielniów

18-24

178

Wójcik Artur

Częstochowa

40-44

-

Wydarty Emil

Gdańsk

30-34

281

Zachwieja Przemysław

Bydgoszcz

35-39

88

Zając Grzegorz

Nadarzyn

25-29

141

Zajfert Stanislaw

Kędzierzyn-Koźle

60-…

107

Zalewski Łukasz

Lubartów

30-34

211

Zapalski Marek

Warszawa

30-34

-

Zapłata Piotr

Szczecin

30-34

146

Zaręba Adam

Szczecinek

25-29

70

Zasada Witold

Łódź

40-44

-

Zawalska Magda

Gdańsk

25-29

287

Zieleń Michał

Gdańsk

40-44

-

Zmysłowski Łukasz

Motycz

30-34

208

Zrzelski Michał

GDYNIA

35-39

223

Żbikowski Wojtek

Gdynia

35-39

-

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: