Zabawa na 102. Dzieci opanowały Park Miejski

  • Anna Gliszczyńska
  • 2013-06-02 17:15:12
Zabawa na 102. Dzieci opanowały Park Miejski

Zabawa na sto dwa. Tak najkrócej można zrelacjonować to, co działo się w sobotnie popołudnie w szczecineckim Parku Miejskim. Teren przy Muszli koncertowej opanowały dzieci.

Dzień Dziecka w szczecineckim Parku to wydarzenia, na które milusińscy czekają cały rok. 
Występy, konkursy, dmuchane zamki, trampoliny, malowanie twarzy, lepienie z gliny, to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na dzieci. 


Występ zespołu Kaczki z Nowej Paczki z niezapomnianym Dziubdziubem, popisy cyrkowe grupy Klaunik przypadły do gustu i dzieciom i rodzicom. Pod Muszlą koncertową przez kilka godzin bawiła się kolorowa i liczna grupa dzieci. Po występie akrobaci uczyli dzieci poruszania się na szczudłach, sztuczek z kołem hula hop i okazało się, że to wszystko tylko wygląda na proste, a tak naprawdę wymaga nie lada umiejętności. 


Atrakcji w parku nie brakowało. Był wielki dmuchany zamek – statek piracki z ośmiornica, skałka, mniejszy zamek dla młodszych dzieci i cztery wielkie trampoliny z linami.


Na małych fanów służb mundurowych czekał wóz strażacki, radiowóz policyjny. W podróż pod chmury można było wybrać się strażackim podnośnikiem. 


Był kucyk, wata cukrowa, lody i mnóstwo słodyczy. Zabawa trwała aż do godziny 20.00. 

Kolejny Dzień Dziecka już za rok. 

Zapraszamy na odrobinę wspomnień w naszej fotogalerii i relację w programie TV Gawex.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: