Wypadek na krajowej 20 przed Szczecinkiem. Czołowe zderzenie koło Bacówki

  • Anna Gliszczyńska
  • 2013-06-02 16:49:46
Wypadek na krajowej 20 przed Szczecinkiem. Czołowe zderzenie koło Bacówki

Czołowe zderzenie na krajowej 20, w okolicach Bacówki tuż przed wjazdem do Szczecinka. Są poszkodowani.

Na krajowej 20 przed wjazdem do Szczecinka czołowo zderzyły się Toyota i Volkswagen. Na miejscu pracują wszystkie służby ratownicze. Zadysponowano równiez helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Z relacji świadków wynika, że jadący od strony Sitna Volkswagen Golf ściął zakręt i wjechał wprost pod koła jadącej od strony Szczecinka Toyoty RAV 4.

Kierowca Golfa był zakleszczony we wnętrzu auta. Strażacy musieli rozcinać samochód, by go wydobyć. Stan mężczyzny był poważny. Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował go do szpitala w Koszalinie. W szpitalu mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało mężczyzna w chwili zdarzenia znajdował się w stanie nietrzeźwości. 36 – latek poruszający się golfem nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi - informuje st. sierż. Anna Matys, rzecznik KPP w Szczecinku. 

Ruch na trasie jest cały czas utrudniony. Policja organizuje objazdy. Objazd prowadzony jest przez miejscowość Turowo i Dziki. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze jakiś czas.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (3)

NACIATORYNSKA@WP.PL 2013-06-02 20:45

KIEROWCA ZYJE NIE BOJCIE SIE!!!!!!!

GNet-Drawsko 2013-06-02 23:09

No znowu jakiś wypadek.. co się dzieje w Polsce..

janina 2013-06-03 13:06

kierowca to półmózg

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: