SZUKAMY SUPER DZIURY

  • Anna Gliszczyńska
  • 2013-05-16 14:59:47
SZUKAMY SUPER DZIURY

Nikt ich nie lubi, no chyba, że w szwajcarskim serze. Skutecznie utrudniają życie kierowców i spędzają sen z powiek drogowcom. Rosną jak grzyby po deszczu żywiąc się brakiem środków. Dziś wpadliśmy w taką oto dziurę. Ogłaszamy konkurs na SUPER DZIURĘ REGIONU!

Dziury w drodze to zmora każdego kierowcy. Często ich nagromadzenie powoduje, że kierowcy jadą wtedy, jak przez prawdziwy tor przeszkód. W Internecie, co chwilę, możemy natrafić na zdjęcia i filmy pokazujące różne drogowe absurdy. Jednak choć większość z nich dotyczy naszych wschodnich sąsiadów, to i my odnosimy w tej dziedzinie spore sukcesy.

Przykładem niech będzie Osiedle Koszalińska w Szczecinku. Aby  podjechać pod swój blok trzeba naprawdę się nagimnastykować. W trakcie jazdy kierowca musi podjąć decyzję: czy wjechać w pięć mniejszych dziur czy w jedną, ale za to konkretną. Przekonaliśmy się sami, że innego wyjścia po prostu nie ma.

Zawieszenie samochodu jest naprawdę wystawione na ciężką próbę. Mieszkańcy okolicznych bloków porównują osiedlowe uliczki do miejskiego poligonu. Przy okazji podpowiadają producentom aut, którzy chcą poprawić wytrzymałość swoich samochodów, aby pojawili się właśnie w tym miejscu. Drogowcy łatając dziury zapominają chyba, że kierowcy, aby znaleźć się na drodze krajowej czy wojewódzkiej muszą najpierw wyjechać ze swojego garażu oraz przejechać bocznymi drogami.

Dalej też nie było lepiej. I niestety wiemy, że ten odcinek nie jest wyjatkowy. Takich dziur, dziurek i super kraterów jest co niemiara. Pomóżcie nam Państwo znaleźć największą oraz najbardziej spektakularną dziurę w naszym regionie. Jednym słowem szukamy SUPER DZIURY REGIONU.

Na zdjęcia kandydatek z krótkim opisem, gdzie się znajdują, czekamy pod adresem studio@gawex.pl

Oto nasza kandydatka - dziura z Osiedla Koszalińska:

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

zniesmaczony 2013-05-16 16:54

Nie należy się bać pozywać właścicieli tych kraterów do sądu za uszkodzone podwozia.Może się obudzą i zmienią ten księżycowy krajobraz na naszych osiedlach.Urzędnicy !! my tu jeszcze mieszkamy.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: