Lech Dokowicz poprowadzi rekolekcje w Szczecinku

  • Anna Gliszczyńska
  • 2013-05-15 15:57:34
Lech Dokowicz poprowadzi rekolekcje w Szczecinku

Jak co roku, parafia NNMP w Szczecinku przygotowuje się do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. W tym roku przygotowania poprowadzą Lech Dokowicz reżyser, scenarzysta i producent filmowy, dokumentalista, ksiądz Bartosz Seruga oraz Wspólnota Przymierze Miłosierdzia z Brazylii. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Szczecinka i regionu.

Rekolekcje - Któż jak Bóg! - poprowadzi Lech Dokowicz - reżyser, scenarzysta i producent filmowy, dokumentalista. Te trzydniowe, multimedialne spotkania ewangelizacyjne powstały w celu  nawiązania osobistej relacji z Bogiem Ojcem, Synem i Duchem Świętym. Rekolekcje te są odpowiedzią na potrzebę Nowej Ewangelizacji - modlitwa, świadectwa, konferencje, filmy, prezentacje multimedialne, zespół muzyczny, światło - wszystko to służy odnowieniu życia duchowego i nawróceniu.

Spotkania będą się odbywać od czwartku (16 maja) do soboty (18 maja), kiedy nastąpi kulminacyjny punkt czuwanie nocne. 

W czwartek i piątek o godzinie 18.00 odbędzie się Eucharystia, podczas której Słowo wygłosi ks. Bartosz Seruga, po Mszy Świętej konferencja Lecha Dokowicza i krótka Adoracja Najświętszego Sakramentu. 

W sobotę konferencja i pokaz filmu „Duch” o godzinie 18.45, następnie uroczysta Msza o 20.30. Po mszy krótka przerwa dla chętnych na posiłek w Klubie parafialnym. O 22.00 rozpocznie się czuwanie, które potrwa do godz. 3.00. (foto: Wikipedia)

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: