Materia i przyjaciele, czyli metal pod wieżą

  • KW
  • 2013-05-05 11:37:35
Materia i przyjaciele, czyli metal pod wieżą

W sobotnie późne popołudnie odbyła się druga edycja koncertu Materia Fest. Tym razem na terenie pod wieżą Bismarcka oprócz Materii wystąpiły 3 zaprzyjaźnione kapele.

Jako pierwszy na scenie zagrał zespół Budge z Połczyna Zdroju, tuż po nich wystąpiła kapela Hope z Poznania, a jako trzeci zagrał zespół Scylla ze Szczecina. Przez 3 godziny wszystkie 3 kapele rozgrzały szczecinecką publiczność, która już tylko czekała na występ zespołu Materia, który w ciągu ostatnich tygodni za sprawą udziału w programie telewizyjnym typu talent-show cieszy się coraz większą popularnością w kraju.

 

Materia nie zawiodła swoich fanów, którzy w trakcie ponad godzinnego występu mogli usłyszeć utwory z dotychczas jedynego albumu zespołu wydanego w lutym tego roku. Wszyscy zgromadzeni na terenie rekreacyjnym wokół wieży Bismarcka usłyszeli m.in utwór Shayba oraz Na Wojtusia z popielnika, które rozgrzały do czerowności publikę pod sceną.

Choć koncert odbył się z godzinnym opóźnieniem (planowany start to godzina 17.00) mieszkańcy Szczecinka nie zawiedli, o czym świadczy ich przybyła liczba. Największa frekwencja była oczywiście około godziny 21.00 kiedy na scenie pojawił się zespół Materia. Po zeszłorocznym "głośnym" koncercie na Mysiej Wyspie, lokalizacja wczorajszego koncertu wydaje się być dużo lepsza.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (2)

Waldus 2013-05-07 09:50

Może i Materia to duma Szczecinka ale ja tej muzyki nie rozumiem dla mnie są to sataniści.

E. 2015-03-05 18:23

Nie rozumiem jak można stwierdzać że ktoś jest "satanistą", tylko dlatego że gra/słucha takiej muzyki. Aż płakać sie chce jak słyszę tyle nietolerancji

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: