PROGRAM TV GAWEX NA MAJÓWKĘ!

  • KW
  • 2013-04-30 14:58:15
PROGRAM TV GAWEX NA MAJÓWKĘ!

Na antenie TV GAWEX od 1 do 4 maja obejrzą Państwo zupełnie nowe programy. Przypominamy: premierowe emisje naszego programu lokalnego startują o godzinie 17.15. Zapraszamy do oglądania!

1 maja (środa)

- O filmie i literaturze – prof. Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek w Szczecinku

- V Maraton Matematyczny - Niemal dwie setki młodych ludzi zamiast spać, w sobotni poranek, zmierzyło się z matematyką na długim dystansie. W ZS nr 1 w Szczecinku odbył się V Maraton Matematyczny.

- Święto Lasu - Regionalne obchody Święta Lasu odbyły się w ostatni piątek kwietnia w kinie Wolność w Szczecinku. W trakcie uroczystego spotkania wręczono m.in. Kordelasy zasłużonym leśnikom.

 

2 maja (czwartek)

Otwarcie sezonu wodniackiego

- Pochód 1-majowy – To jedna z wizytówek Bormego Sulinowa. Powróćmy do czasów PRL-u i pomaszerujmy w pochodzie.

- Kawa na ławę - rozmowa z Samantą "Rudą" Burkowską (Borneo 2013)

 

3 maja (piątek)

- Szczecinecki Program Samorządowy – Z Wojciechem Smolarskim o wyprawie do WFOŚiGW w Szczecinie i Anną Mistą o segregowaniu śmieci. 

- Majówka '96 - Powrót do przeszłości. Zobaczmy,  co działo się w Szczecinku 3 maja 1996 roku. 

- Co jest grane - Na dużym ekranie Mia i Migusie oraz Gambit. Na platformie cyfrowej Gawex Media Hans Klos - stawka większa niż śmierć oraz Rozstania i powroty. 

 

4 maja (sobota)

- Operetka w Szczecinku - Przy fortepianie Piotr Żukowski, a przy mikrofonie Piotr Stanisław doskonale pomogli w tej wyprawie do świata operetki. Po raz kolejny okazało się, że prawdziwy śpiew nie potrzebuje fajerwerków i efektów specjalnych. 

- Moto Klub - Kolejna relacja z poznańskich targów MOTO SHOW. Dziś samochody elektryczne.

- Przegląd Kapel Rockowych - Na scenie zaprezentowało się 6 zespołów z naszego regionu, które walczyły o nagrodę główną – bilety na koncert zespołu IRON MAIDEN. 13 kwietnia w kinie Wolność odbył się Przegląd Kapel Rockowych.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: