Ta sztuka zmieni twoje życie. Mamy dla ciebie bilet

  • Anna Gliszczyńska
  • 2013-04-15 16:19:59
Ta sztuka zmieni twoje życie. Mamy dla ciebie bilet

Jak zostać Sex Guru, czyli instruktaż w 246 łatwych krokach. Mamy dla ciebie wejściówkę na lekcję prowadzoną przez sex guru Tomasza Kota.

O spektaklu czytamy, to interaktywna sztuka dla dorosłych, pół wykład, pół terapia, która leczy problemy widzów związane z ich życiem seksualnym przy pomocy śmiechu. Bo każdy ma takie problemy, choć nie każdy się do nich przyznaje.  Problemy z seksualnym pożyciem mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech mogą je rozwiązać - zapewnia Wolfgang Weinberger. 


Austriacki komik, Wolfgan Weinberger, napisał sztukę która od kilku sezonów jest hitem. Okazało się, że odpowiedź na pytania 

  • Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks?
  • Czego tak naprawdę chcą kobiety?
  • Czy jestem za stary/młody/gruby/przystojny na „to”?
  • Czy mój mąż wie, że udaję?

to prosta droga do międzynarodowego sukcesu. Już w tym tygodniu ta wiedza tajemna dotrze do mieszkańców Szczecinka i powiatu. 

Sex guru już w piątek 19 kwietnia, na scenie kina Wolność w Szczecinku. Dla naszych internautów mamy podwójne zaproszenie na godzinę 20.30.

Mamy... tylko gdzieś się nam zapodziało. Jest na stronie. Kto odpowie gdzie, ma szansę na wylosowanie tego cennego zaproszenia. I rzecz jasna zdobycie jeszcze cenniejszej wiedzy.

Komentarze (1)

zser 2013-04-18 18:41

Proponuje zlapac dac grabie i lopaty i niech popracuna w parku

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: