Tenisowy weekend. Wyniki

• Anna Gliszczyńska
  • 2013-04-15 10:42:00

Weekend upłynął w Szczecinku pod znakiem tenisa ziemnego. Tenisiści rywalizowali o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Od 12 do 13 kwietnia na kortach Centrum Tenisowego Aqa Tur w Szczecinku odbył się turniej tenisowy w grze podwójnej o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. W turnieju głównym poprzedzonym eliminacjami wystartowało 48 zawodników z Koszalina, Kołobrzegu, Piły, Słupska, Szczecina, Świnoujścia, Miastka oraz Szczecinka.

Wyniki turnieju – komunikat turniejowy:

Mikst
W meczu finałowym para Grzegorz Żyliński, Ewa Zwolak  pokonała 7:5 6:4Katarzynę Mazurkiewicz, Marcina Rataja.
Trzecie miejsce zajęli Katarzyna Sochacka, Michał Fociński  (wszyscy Szczecinek).

W kategorii 30+
W meczu finałowym para Sławomir Gaca, Rafał Pitra Szczecinek pokonała 6:3 6:4 Szymona Zmaczyńskiego i Marka Chmielewskiego Szczecinek.
Trzecie miejsce zajęli Aleksander Wróbel. Grzegorz Sobczyk Świnoujście.

W kategorii 45+
W meczu finałowym para Bogusławm Krajewski, Mariusz Olk Koszalin pokonała 6:4 6:4 Gabriela Ignacika i Leszka Gardasa Słupsk.
Trzecie miejsce zajęli Marcin Iwanejko Koszalin, Krzysztof Migas Świnoujście.