Bartosz Arłukowicz spotkał się z lokalnymi politykami

  • Jakub Diakun
  • 2021-06-11 12:43:06
Bartosz Arłukowicz spotkał się z lokalnymi politykami
  • Foto: TV Gawex

-W Szczecinku mówią, że wybory mogą być szybciej niż później- napisał Bartosz Arłukowicz po spotkaniu z lokalnymi politykami. Wczoraj (10.06) burmistrz Daniel Rak, europoseł Bartosz Arłukowicz oraz poseł Jerzy Hardie-Douglas spotkali się w Szczecinku. W spotkaniu udział brał także Jakub Hardie-Douglas oraz Zastępca Burmistrza Miasta Szczecinek Maciej Makselon.

Zanim Bartosz Arłukowicz dotarł do Szczecinka, spotkał się w Bornem Sulinowie z Dorotą Chrzanowską. - Mają problem z połowem sielawy. Kupili nowe ławki dla swoich sołectw. Mają 80 ludzi w Uniwersytecie 3 wieku. Chcieliby, żeby sołtysi mieli niewielkie, ale stałe wynagrodzenie – tak podsumował tę wizytę na swoim profilu na Facebooku.


Następnie doszło do spotkania w Szczecinku, tematów spotkania nie znamy, wiemy za to, że Bartosz Arłukowicz pochwalił szczecinecką Platformę Obywatelską. - A to silna ekipa! Prawdziwy twardziel polityczny Jerzy Hardie-Douglas z całą ekipą Platformy Obywatelskiej z Burmistrzem Danielem Rakiem – napisał po spotkaniu.

Komentarze (2)

BB Przedwczoraj 14:11

Przyjęcie Europosla w krótkich spodenkach.Ale szacunek. Wygląda na to że taki jak do nas wszystkich.Zestaw Panów-Nareszcie Razem!!!!

antypis Przedwczoraj 21:20

no co POco są te upały? przecież nie przyjdę w kąpielówkch ale fotkę mam !! zniewaga!!!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: