SzLOT zdobywa nagrodę na Forum Promocji Turystycznej

  • Adrian Wolanin
  • 2021-06-09 16:59:29
SzLOT zdobywa nagrodę na Forum Promocji Turystycznej
  • Foto: SzLOT

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ostatni poniedziałek podczas VIII Forum Promocji Turystyki, odbywającego się w warszawskiej Kamienicy Artystycznej, film promujący nasz region zdobył główną nagrodę w kategorii „Smaczek Regionu”. Produkcja ta zrealizowana była przez agencję Next Level na zlecenie SzLOT-u i SAPiK-u.

Forum Promocji Turystyki organizowane jest przez portal WaszaTurystyka.pl. Jest to okazja do spotkania przedstawicieli całej branży, poznania nowych trendów na rynku i opinii dotyczących promocji i funkcjonowania turystyki, co nabiera szczególnego znaczenia w post pandemicznej rzeczywistości.

Tegoroczną edycję Forum Promocji Turystyki swoją obecnością zaszczycili m.in.: Andrzej Gut-Mostowy – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii, Tonci Glavina – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Turystyki i Sportu Republiki Chorwacji, Dominik Borek – Dyrektor Departamentu Turystyki w Ministerstwie Rozwoju, Rafał Szlachta – Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Michał Fijoł – Członek zarządu PLL LOT, Andrzej Kraśnicki – Prezes PKOl, Piotr Henicz – Wiceprezes Itaki, Maciej Nykiel – Prezes Nekera oraz Gheorge Marian Cristescu – prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Link do filmu: I love SZCZECINEK !!

Info: SzLOT

SzLOT zdobywa nagrodę na Forum Promocji Turystycznej
  • Foto: SzLOT

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: