Sukcesy szczecineckich akrobatów

• Jakub Diakun
  • 2021-05-31 15:26:39

W dniu 28-29.05.2021r odbyły się w Zblewie Ogólnopolskie Debiuty oraz Mistrzostwa Polski Fit - Kids federacji WBBF - WFF . Szczecinek reprezentowany był przez 10 osobową reprezentację pod kierownictwem URS Akrofitness Wiesława Pańtak

W piątkowej rywalizacji Debiutów pierwsze miejsce wywalczyli : Maciej Jursa w kategorii do 9 lat, Oliwia Niedźwiedź w kategorii do 14 lat oraz Magdalena Hrycenko w kategorii do 16 lat. Czwarte miejsce wywalczyła Paulina Słowikowska w kategorii do 11 lat , piąte miejsce wywalczyła Zuzanna Karawajska w tej samej kategorii wiekowej, szóste miejsce w kategorii do 13 lat zajęła Lena Kręzlewska.

Duet w składzie Martyna Strzedzińska i Dominika Kołomycka zajął V miejsce w kategorii wiekowej do 13 lat. W drugim dniu zawodów o tytuł Mistrza Polski walczyło łącznie ponad 250 zawodników i zawodniczek. Tytuł Mistrzyni Polski w kategorii do 16 lat wywalczyła Magdalena Hrycenko, tym samym została nominowana do startu w Mistrzostwach Świata które odbędą się we wrześniu na Litwie. Wysoką formą wykazał się Maciej Jursa zdobywając Mistrzostwo Polski w kategorii do 9 lat. W kategorii do 9 lat piąte miejsce zajęła Patrycja Kawa.

info: Akrofitness Szczecinek