Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych zamknięty

  • Adrian Wolanin
  • 2021-05-27 16:10:12
Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych zamknięty
  • Foto: TV Gawex

Patrząc na termometr wciąż trudno w to uwierzyć, ale kalendarz pozostaje nieugięty. Za pasem lato, a ta pora roku w naszym regionie nieodłącznie kojarzona jest z kilkoma sztandarowymi imprezami. Jedną z nich jest coroczny Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych, który z wiadomych przyczyn w ubiegłym roku nie mógł dojść do skutku. Niestety, dla większości mieszkańców oraz turystów, jeśli idzie o ten rok to również nie mamy dobrych wiadomości.

Tegoroczny zlot wprawdzie się odbędzie, ale tylko w formule zamkniętej. Oznacza to, że teren obozowiska zostanie ogrodzony, a wstęp będą mieli tylko uczestnicy wydarzenia. Powyższa decyzja podjęta została w oparciu o obowiązujące aktualnie przepisy, które pozwalają na zgromadzenie maksymalnie 1000 osób. Pamiętajmy, że corocznie na zlot zjeżdżało kilkaset pojazdów, stąd też formuła imprezy ograniczonej, chyba że w prawie coś się zmieni.

Ale zmieniona będzie nie tylko formuła zlotu. Inną nowinką będzie planowana akcja charytatywna. Więcej informacji na ten jak i inne tematy z gminy Borne Sulinowo zaprezentujemy w dzisiejszym Borneńskim Programie Samorządowym.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: