Ekspresowo w powiecie

  • Adrian Wolanin
  • 2021-05-25 15:10:47
Ekspresowo w powiecie
  • Foto: Starostwo Powiatowe w Szczecinku

Zaledwie trzy punkty znalazły się w programie obrad wczorajszej, zwołanej w trybie nadzwyczajnym, sesji Rady Powiatu w Szczecinku, która tradycyjnie dla ostatnich miesięcy odbywała się zdalnie.

Zmian w przypadku budżetu było tak dużo, iż nie sposób je wszystkie chociażby szczątkowo omówić. Zainteresowanych odsyłamy więc po szczegóły na stronę internetową Starostwa Powiatowego. Co oczywiste, wszystko to wymusiło również modernizację Wieloletniego Programu Inwestycyjnego Powiatu Szczecineckiego na lata 2021-2023, co było treścią drugiej uchwały. Planowane wydatki zmieniły się w przypadku drogi powiatowej na Świątkach, a także głównych inwestycji powiatu w najbliższym czasie, tj. przebudowy oddziału ginekologiczno-położniczego w szczecineckim szpitalu oraz budowy Centrum Zdrowia Psychicznego.

Trzecia uchwała dotyczyła funkcjonowania stadionu lekkoatletycznego na Świątkach, a konkretnie modyfikacji regulaminu tak aby możliwe stało się odbywanie piłkarskich spotkań na tymże obiekcie. Wszystko z powodu zaplanowanego na 26 czerwca turnieju futbolowego organizowanego przez starostwo.

Więcej na ten temat w dzisiejszym wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.


  • Foto: Starostwo Powiatowe w Szczecinku

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: