Młodzież dla przedszkolaków [FOTOGALERIA]

  • Adrian Wolanin
  • 2021-05-20 15:24:50
Młodzież dla przedszkolaków [FOTOGALERIA]
  • Foto: CEEiRJ w Szczecinku

Młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Elżbiety zrzeszona wokół Redakcji Impuls, czyli projektu klimatycznego zawiązanego we wspomnianej szkole, zorganizowała dziś specjalne zajęcia dla najmłodszych o niezwykle ważnym przesłaniu – zmianach w klimacie oraz związanych z tym konsekwencjach.

Przeprowadzone zajęcia były wprawdzie dość mocno rozłożone w czasie, ale na nudę w trakcie ich trwania narzekać nie mógł nikt z przybyłych do budynku Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior. Na dwugodzinne spotkanie złożyły się nie tylko prelekcje, ale również m.in. zajęcia plastyczne czy przedstawienie. Przedsięwzięcie okazało się jednak świetną lekcja nie tylko dla słuchaczy. W rozmowie z nami organizatorzy otwarcie przyznali, że dzisiejsza akcja przyniosła obopólną korzyść.

Z działalnością organizatorów dzisiejszych zajęć można zapoznać się na łamach jednego z portali społecznościowych. Projekt dopiero się rozkręca, dlatego tym bardziej zachęcamy do odwiedzin, interakcji oraz subskrypcji profilu Redakcja Impuls.

Warto dodać, że dzisiejsze zajęcia przeprowadzone zostały w ramach szerszego projektu „1Planet4All – razem dla klimatu” organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i finansowanego przez Unię Europejską.

Więcej na ten temat w dzisiejszym wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: