Dobra zabawa = Piknik Rodzinny

  • Jakub Diakun
  • 2021-05-20 13:56:41
Dobra zabawa = Piknik Rodzinny
  • Foto: Fundusz Tratwa

19 maja 2021 roku odbył się Piknik z okazji Dnia Rodziny, organizowany przez Fundusz Tratwa Szczecinek. Wydarzenie odbyło się na strefie aktywnego wypoczynku przy ul. Kopernika w Szczecinku, w godzinach od 16 do 18. Na piknik zostali zaproszeni podopieczni wraz z rodzicami ze Świetlicy Środowiskowej Tratwa i z Klubu Młodzieżowego.

Uczestnicy mieli możliwość spotkania się we wspólnym gronie, spędzania aktywnie czasu wolnego, zabaw animacyjnych dla osób w każdym wieku. Dzieci i młodzież mogła spróbować swoich sił w puszczaniu baniek mydlanych, konkurencjach sportowych, integracyjnych, a dla najmłodszych było malowanie twarzy.

Największym powodzeniem cieszyły się konkurencje sportowe, bieg z rodzicem, skoki, wyścig za które były wręczane nagrody. A wszystko to na łonie natury przy wspólnym ognisku, na którym można było usmażyć kiełbaskę czy upiec tosta.

Piknik miał również na celu, integrację dzieci i rodziców, wspólne spędzenie czasu oraz zachęcenie okolicznych mieszkańców do skorzystania z oferty Funduszu Tratwa Szczecinek, który prowadzi dwie placówki wsparcia dziennego finansowane z Urzędu Miasta Szczecinek. Oby dwa działania są całkowicie bezpłatne i mają na celu pomoc w opiece nad dziećmi, pomoc w lekcjach, zajęcia manualne, plastyczne organizację wakacji oraz ferii zimowych.

Wszystkich chętnych zapraszamy do świetlicy Środowiskowej Tratwa w godzinach od 9-16 na ulicę Wiejską 4 w Szczecinku przyjmuje dzieci od 7-13 lat natomiast Klub Młodzieżowy otwarty jest od 16-20 dla podopiecznych w wieku od 13-18 roku życia. Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. 

info: Fundusz Tratwa Szczecinek 


  • Foto: Fundusz Tratwa

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: