Wolne terminy szczepień w Szczecinku

  • Jakub Diakun
  • 2021-05-19 14:45:18
Wolne terminy szczepień w Szczecinku
  • Foto: Pixabay

Do Punktu Szczepień Powszechnych zostaną dostarczone kolejne szczepionki. W związku z tym powiat zachęca do rejestracji na szczepienia w wolne terminy. Uruchomiona została rejestracja osób powyżej 16. roku życia, nie oznacza to jednak, że od razu będą mogły się zaszczepić. - Szczepienia młodzieży w Powiatowym Punkcie Szczepień rozpoczną się w połowie czerwca - informuje Piotr Rozmus.

Do Powiatowego Punktu Szczepień Powszechnych trafią dodatkowe preparaty firm Pfizer i Johnson&Johnson. Zachęcamy Państwa do rejestracji według harmonogramu, dostępnego pod tym linkiem.
W poniedziałek 17 maja została uruchomiona rejestracja dla osób powyżej 16 roku życia. Oznacza to, że  e-skierowania są  wystawiane osobom, które do 17 maja 2021 r. skończyły 16 lat oraz wszystkim osobom z rocznika 2004. Szczegóły TUTAJ.

Szczepienia młodzieży w Powiatowym Punkcie Szczepień rozpoczną się w połowie czerwca. Już teraz zachęcamy rodziców i opiekunów do rejestrowania swoich dzieci i podopiecznych bezpośrednio w punkcie lub pod numerem telefonu:516 550 141.

 Informację o możliwości szczepienia, swoim uczniom przekażą również dyrektorzy szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Szczecinecki.   
 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: