MKP na kolanach. Porażka przed własnymi kibicami

  • Jakub Diakun
  • 2021-05-16 10:15:26
MKP na kolanach. Porażka przed własnymi kibicami
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj (16.05) MKP Szczecinek rozegrało pierwszy mecz przed własnymi trybunami od ponad roku. Nie tak miało wyglądać starcie z Darłovia Darłowo, która przed meczem plasowała się na 13. Lokacie w tabeli. Podopieczni Zbigniewa Węglowskiego oddali pole gry i przegrali starcie 4:2.

Niezliczona ilość błędów w formacji defensywnej, błędy indywidualne oraz pechowe wykańczanie – tak można w krótkich słowach streścić wczorajszy mecz ze strony MKP. Błędy przy rozegraniu piłki nieustannie doprowadzały do zagrożenia przed bramką Oliwiera Pattona, który nie dał rady obronić mocnego strzału w środek bramki już w 2’.

Piłkarzom znad Trzesiecka nie szło „zarówno w defensywie, jak i ofensywie”. Na drugą połowę zawodnicy wychodzili przy stanie 3:0. Gol Daniela Szymańskiego z 56’ tchnął wiarę w zawodników MKP, którzy następnie doprowadzili do stanu 3:2. Kontrowersyjna decyzja sędziego o odgwizdaniu spalonego przy sytuacji sam na sam zawodnika gości uchroniła, ale na krótko, podopiecznych Zbigniewa Węglowego, od utraty marzeń o remisie.

Kolejny błąd przy wrzucie z autu = kolejny błąd defensywy gospodarzy i kolejny gol dla gości. Mecz zakończył się wynikiem 4:2.

Więcej jutro (17.05) w TV Gawex.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: