Bobolice zapraszają na festyn charytatywny

  • Adrian Wolanin
  • 2021-05-05 15:26:44
Bobolice zapraszają na festyn charytatywny
  • Foto: https://www.siepomaga.pl/wiktor-lewicki

Charytatywny dla Wiktorka stanął wczoraj pod wielkim znakiem zapytania. Jednak organizatorzy tak samo nie dali za wygraną i wykorzystali plan B. Z racji sytuacji panującej w kraju, wydarzenie zmieniło lokalizację.

Jak się okazuje, dzięki uprzejmości ks. proboszcza Ryszarda Barana festyn się jednak odbędzie. Dnia 9 maja 2021 roku impreza odbędzie się na placu parafialnym przy Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Bobolicach, w godzinach 11:00-15:00.
 
Oprócz zmiany lokalizacji konieczna była rezygnacja z wielu atrakcji dla dzieci, które zostały zaplanowane na ten ważny dzień.
Festyn przybiera formę kiermaszu. Każde stoisko będzie obsługiwane z zaleceniami sanitarnymi. Na placu parafialnym znaleźć będzie można stoiska ze słodkimi wypiekami, pierogami, smaczną grochówką, ciepłą kiełbaską z grilla i wieloma innymi cudami przygotowanymi przez osoby o wielkich sercach. Wszystko oczywiście na wynos!

Przy każdym stoisku znaleźć będzie można puszkę do której możecie przekazać darowiznę na rzecz Wiktorka.

Informacja do osób, które przeznaczyły nam przedmioty na licytacje: od dnia 4 maja 2021 roku będziemy wystawiać wszystkie przedmioty na stronie przeznaczonej do licytacji znajdującej się na profilu Facebook: link. Osoby, które wylicytują przedmioty będą miały możliwość odebrania ich w bobolickim Ośrodku Kultury po okazaniu dowodu wpłaty.

Nie poddajemy się! Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie 9 maja na plac parafialny! Wszyscy razem dla Wiktora!

Info: Renata Jarzyńska

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: