MKP Szczecinek znów wysoko wygrywa [FOTOGALERIA]

• Adrian Wolanin
  • 2021-05-03 20:41:05

Majówka okazała się być wyjątkowo dobrym czasem dla zawodników MKP Szczecinek. Po piątkowym zwycięstwie aż 3:0 z Iną Goleniów, podopieczni Zbigniewa Węglowskiego z takim samym rezultatem właśnie odprawili z kwitkiem ekipę Leśnika Manowo.

Spotkanie na swoją korzyść zawodnicy znad Trzesiecka rozstrzygnęli jeszcze w pierwszej połowie. Wynik meczu otworzył perfekcyjnie wykonanym rzutem karnym w 15. minucie Maciej Góra. Dziesięć minut później, za sprawą Michała Barańskiego, na świetlnej tablicy widniało już 2:0 dla gospodarzy. Tuż przed zejściem na przerwę gości pogrążył ponownie Góra.

W drugiej połowie nasi piłkarze kontrolowali spotkanie, dzięki czemu wynik nie uległ zmianie. Mogło być jednak inaczej, a wszystko dlatego, że pod koniec meczu przeciwko szczecinecczanom podyktowany został rzut karny. Doskonałą interwencją popisał się jednak stojący między słupkami Oliwier Patton, który obronił jedenastkę do której podszedł Konrad Romańczyk.

Zwycięstwo piłkarzy MKP Szczecinek umocniło drużynę na trzecim miejscu w IV-ligowej tabeli.

Więcej na ten temat w jutrzejszym wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.