Dziś Międzynarodowy Dzień Tańca

  • Adrian Wolanin
  • 2021-04-29 16:19:05
Dziś Międzynarodowy Dzień Tańca
  • Foto: TV Gawex

Dziś Obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tańca. Pandemia koronawirusa sprawiła, że już drugi raz z rzędu nie będzie to święto obchodzone w sposób w pełni radosny. Jak jednak przekonuje w rozmowie z nami Katarzyna Balon, szefowa KTT Aida, również z tego nieprzyjemnego okresu można wyciągnąć pozytywne wnioski, chociażby tylko doceniając możliwość uprawiania tego co się kocha.

Jak się okazuje, mimo coraz bogatszej oferty zajęć popołudniowych, taniec wciąż wśród mieszkańców Szczecinka jest bardzo popularną formą rekreacji. Oczywiście, jak w każdej dziedzinie życia, tak i tutaj powielane są mity i stereotypy, spośród których najpopularniejszy mówi, iż wśród dzieci taniec jest domeną jedynie dziewczyn. Więcej na ten temat w dzisiejszym wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia oraz w środowej audycji Gość Dnia.

A nam nie pozostaje nam nic innego jak wszystkim tancerzom życzyć przyczepnego parkietu. Mamy wielką nadzieję, że już niedługo będziemy mogli z powrotem brać udział we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez KTT Aida.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: