Szczecineccy tenisiści z medalami

  • Jakub Diakun
  • 2021-04-27 13:34:40
Szczecineccy tenisiści z medalami
  • Foto: Józef Szpakowski

Po trzech dniach zmagań zakończyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Skrzatek i Skrzatów w Tenisie w grze pojedynczej i w grze podwójnej.

Zawody odbyły się w Centrum Tenisowym Aqua – Tur Szczecinek, w trzecim terminie z kolei z racji na sytuację pandemiczną w kraju. W rywalizacji udział wzięło 5 skrzatów i 3 skrzatki ze Szczecineckiego Towarzystwa Tenisowego. Zawody rozegrano systemem grupowo – pucharowym. Poziom zawodów był zróżnicowany, choć nie brakowało emocji. Wiele meczów zakończyło się różnicą dwóch punktów. 

Wśród dziewcząt:
W grze pojedynczej w meczu finałowym Ala Szweda SzTT Szczecinek pokonała 6:3, 6:3 Weronikę Gnyś UKT Tenis Pro Koszalin. Trzecie miejsce zajęły Antonina Biełus SKT Promasters Szczecin i Julia Michalczyszyn Insko.
W grze podwójnej para Weronikę Gnyś UKT Tenis Pro Koszalin i Ala Szweda SzTT Szczecinek pokonała 6:1, 6:2 Antoninę Biełus SKT Promasters Szczecin i Julia Michalczyszyn Insko.

Wśród chłopców:
w grze pojedynczej w meczu finałowym Bartek Rudnicki SKT Promasters Szczecin pokonał 6:4, 6:1 Stanisława Strugałę UKT Tenis Pro Koszalin. Trzecie miejsce zajęli Witold Wojciechowicz UKT Tenis Pro Koszalin i Jakub Sumisławski Elite Sport Club Mierzyn.
w grze podwójnej w meczu finałowym para Andrzej Waligórski SzTT Szczecinek i Bartek Rudnicki SKT Promasters Szczecin pokonała 6:3 , 6:3 Witold Wojciechowicz UKT Tenis Pro Koszalin i Stanisława Strugałę UKT Tenis Pro Koszalin.

info: Józef Szpakowski 
 

Szczecineccy tenisiści z medalami
  • Foto: Józef Szpakowski

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: