Burmistrz pracuje na budowie

  • Jakub Diakun
  • 2021-04-20 13:39:25
Burmistrz pracuje na budowie
  • Foto: TV Gawex

Zastępca Burmistrza Miasta Szczecinek Maciej Makselon zgodnie z zapowiedziami pracował dziś dla jednego ze szczecineckich deweloperów. Usługi burmistrza można było wylicytować podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Darczyńca dokonał tego za kwotę 8 200 zł.

W czwartek (15.04) Zastępca Burmistrza Miasta Szczecinek został symbolicznie zatrudniony u jednego ze szczecineckich deweloperów. Przypomnijmy, że było to możliwe dzięki wygraniu licytacji z okazji WOŚP. Burmistrz za dzień pracy zarobił 8200 złotych, a tak naprawdę to zarobiły dzieci, ponieważ wynagrodzenie zostało wypłacone z góry, w całości na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - Najważniejsze, że te pieniądze nie idą do mojego portfela, tylko idą do portfela bardzo ważnego. Idą do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – powiedział Maciej Makselon.

Była to najwyższa w historii Szczecinka wpłata na konto orkiestry. - Cały proces inwestycyjny i budowlany przechodziłem, także wiem, z czym to się je – powiedział Zastępca Burmistrza Miasta Szczecinek – mam tym bardziej wielki szacunek dla całej kadry pracującej na budowie – dodał.

Burmistrz dziś między innymi wymurował kawałek ściany. - Oprócz murowania zaproponowaliśmy jeszcze czytanie dokumentów i planów budowy. Także mam nadzieje, że wszystko zgodnie z planem będzie zrealizowane – powiedziała Joanna Matysiak Wiceprezes Urbaniak Inwestycje.

Dzisiejsze zadania burmistrza były jednak nieco symboliczne. Jak podkreślił, ciężkiej pracy się nie boi. - Jeżeli ktoś chciałby kupić moją dniówkę poza Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, mogę przekopać ogródek choćby i osiem godzin – dodał burmistrz.

Więcej dziś (20.04) w TV Gawex

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: