Rozpoczęła się rekrutacja do Szkoły Muzycznej

  • Adrian Wolanin
  • 2021-04-19 15:14:09
Rozpoczęła się rekrutacja do Szkoły Muzycznej
  • Foto: TV Gawex

Rozpoczął się proces rekrutacyjny do szczecineckiej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Oskara Kolberga. Przebiegać będzie on podobnie jak w roku ubiegłym.

Na przysłowiowy pierwszy ogień idą zapisy do klasy muzycznej od trzech już lat funkcjonującej w lokalnej Szkole Podstawowej nr 6.

Po najmłodszych adeptach muzyki, przyjdzie czas na poświęcenie uwagi kandydatom chcącym pobierać naukę w szkole zarówno I jak i II stopnia. Co warte dodania, w tym roku w budynku przy ul. 3 maja szczególnie mile będą widziani amatorzy śpiewu.

Mimo pandemii kadra placówki przygotowała warunki do przeprowadzenia bezpiecznych przesłuchań. Nie ma więc konieczności przeprowadzać rekrutacji zdalnie.
 
A więcej szczegółów jak zawsze znaleźć można w sieci: link

Niestety, obowiązujące obostrzenia wymusiły na dyrekcji rezygnację z wydarzeń zwykle towarzyszących rekrutacji, w tym z Przystanku Muzyczna, czyli uwielbianego przez mieszkańców barwnego koncertu ulicami Szczecinka. Optymistyczne jednak jest to, że szkoła zdecydowanie nie składa broni i planuje późniejszy okres szereg imprez plenerowych. O tym jednak opowiemy w kolejnych dniach.

A więcej na temat rekrutacji w dzisiejszym wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: