Tegoroczne plany remontowe ZGM-TBS

  • Adrian Wolanin
  • 2021-04-14 15:42:25
Tegoroczne plany remontowe ZGM-TBS
  • Foto: TV Gawex

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Szczecinku przedstawił plany remontowe na rok 2021. Jeśli wszystko dobrze pójdzie nowe oblicze zyskają m.in. obiekty przy ul. Sikorskiego, Szafera, Koszalińskiej i Ordona.

Część obiektów komunalnych, jak również tych wybudowanych w ramach TBS, czeka w tym roku poważna modernizacja. Poza pieniędzmi na bieżącą pracę czy też mniej spektakularne remonty, wyasygnowane zostały spore środki na kompleksowe termomodernizacje kilku nieruchomości. Chodzi o budynki usytuowane przy ul. Koszalińskiej 44, Ordona 17 czy też Sikorskiego 20.

Jak informuje Tomasz Wełk, Prezes Zarządu ZGM-TBS, na tym jednak nie koniec nakładów na remonty. W obiekcie przy ul. Szafera 2 już trwa wymiana dachu oraz blacharki, na nowe oblicze czekają zaś budynki przy ul. Szafera 3. Mieszkańców tych ostatnich obiektów informujemy i jednocześnie uspokajamy – inwestycja w obrębie ich nieruchomości podzielona została na dwie części, zaplanowane do wykonania w roku 2021 i 2022.

Oprócz tego kontynuowany będzie program poprawy dostępności mieszkańców do sanitariatów. W tym wypadku chodzi o likwidacje łazienek znajdujących się poza lokalami. Trwać będzie również wymiana źródeł ciepła, która obejmie kilkanaście lokali.

Prawie wszystkie plany jeśli nie są jeszcze w trakcie realizacji to są już zakontraktowane.

Więcej na ten temat w dzisiejszym wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: