Wyróżnieni w jubileusz

  • Adrian Wolanin
  • 2021-03-25 14:37:40
Wyróżnieni w jubileusz
  • Foto: TV Gawex

Już dziś polska reprezentacja zmierzy się z Węgrami. Trzymając się terminologii piłkarskiej, szczecineckie Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior ustrzeliło hat-tricka, gdyż już po raz trzeci placówka została laureatem prestiżowej nagrody Orły Edukacji.

Do trzech razy sztuka? Na pewno nie w przypadku Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior! Faktem jest jednak, że placówka po raz trzeci z rzędu zdobyła Orły Edukacji. Z uwagi na fakt, że nagroda jest przyznawana na podstawie najsurowszych kryteriów, a konkretnie ocen osób korzystających z oferty danej jednostki, wyróżnienie należy uznać za bardzo zaszczytne. Warto również dodać, że nagrodę przyznano w szczególnym okresie dla CEEiRJ, gdyż 1 kwietnia placówka będzie obchodziła swoje 5-lecie.

Niestety, moment jubileuszu wypadł szczególnie pechowo, w sam środek trzeciej fali zakażeń SARS-CoV-2, przez co nie będzie nawet z kim świętować. Zgodnie z dzisiejszą decyzją Rządu, do jednostki nie będą mogły, przynajmniej przez najbliższe 2 tygodnie, przychodzić nawet na zajęcia przedszkolaki. Ale jaki obecnie panuje czas wszyscy doskonale przecież wiemy.

Wracając jednak do samej nagrody – jej zdobycie to nie tylko ukoronowanie dotychczasowych działań, ale również bodziec do podejmowania kolejnych inicjatyw. Tylko jedną z nich będą niezwykle ciekawie zapowiadające się warsztaty akwarystyczne, które pierwotnie miały odbyć się ubiegłej jesieni. Pracownicy CEEiRJ mają jednak nadzieję, że po wakacjach problemów z ich przeprowadzeniem nie będzie.

Więcej na ten temat w dzisiejszym wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: